! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-08-03 11:21:27

Nirvana_Depresja
Władca
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Samo-zdyscyplinowanie

Mam żal do większości użytkowników oraz do władz forum. Nikt tu nie jest samo-zdyscyplinowany. Każdy offtop'uje. Nawet administratorzy. W tematach do tego nieprzeznaczonych rozpoczynacie nowe wątki. Jeśli ktoś bardzo chce zacząć choćby krótką pogawędkę na temat niedotyczący danego działu, proszę założyć sobie nowy wątek w dziale "POGADUCHY". Nikt przecież nie nakazuje, aby rozmowa w danym temacie wlekła się w nieskończoność.
  Kolejną sprawą jest, że bywacie niekulturalni względem siebie. Jeśli chcecie się pokłócić, proszę bardzo. Ale poza forum. Zróbcie to przez PW. Nie obrażamy innych użytkowników! Jeśli tak bardzo zależy wam aby pokłócić się przy publiczności to załóżcie sobie do tego temat! Kiedy zakończycie kłótnię, ja albo jakiś inny władca zamknie dany temat i przeniesie do śmietnika, proste. Nie na darmo staramy się tu stworzyć przyjemną atmosferę. Nie po to abyście tutaj wyładowywali swoje frustracje! Osobiście mam dość szlajania się po forum i usuwania wszelkich zaczątków kłótni.
  Postarajcie się włożyć coś więcej w swoje posty. Niektóre nie zawierają ani trochę informacji. Po co pisać post, skoro nie dodało się nim czegoś nowego?
  Napradę wk***ia mnie to, kiedy widzę, że jeden i ten sam użytkownik pisze posta zaraz pod własnym postem. Takie sytuacje są dozwolone jedynie, kiedy po upływie najmniej dnia, żaden inny użytkownik nie wypowie się w danym temacie. Kiedy zapomni się czegoś dopisać w jednym poście, istnieje przecież opcja "edytuj". Nauczcie się z niej korzystać.
  Wiecie czemu u nas na forum nie ma rang? Bo chcemy uniknąć bezsensownego nabijania postów. A prawie wszyscy i tak to robią!
  Od dziś przestaję być miła. Zacznę karać brak samo-zdyscyplinowania. O wszystkim na co tutaj się skarżę, powinnam była napisać w regulaminie forum. A wiecie dlaczego tego nie zrobiłam? Bo chciałam Wam dać trochę luzu. Liczyłam na to, że macie wystarczająco kultury, aby nie dopuścić do takich błędów. Widać gorzko się omyliłam...

http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

Stopka forum