! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-12-08 13:51:09

ApatiA
Władca
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Kto to jest fangirl?

Tak mnie dzisiaj zastanowiło i to całkiem przed chwilą.. Kim jest fangirl? Kogo nazywamy takim określeniem? Czy macie jakieś swoje definicje dla tego rodzaju osobniczki lub osobnika ( w tym wypadku chyba używamy określenia "fanboy"). Jeśli tak, to miło by było, gdybyście się ze mną podzielili swoimi przemyśleniami img/smilies/smile

#2 2011-12-25 14:26:44

deki
Zastępca
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Re: Kto to jest fangirl?

Fangirl, w sumie dla wielu obrażliwe określenie, nie dziwię się, ponieważ  w naszym fandomie określa się nim nie fanki a fanatyczkie,piszczące ,wrzeszczące, jarające się na koncercie który na kogo spojrzał."OH TAAAAAAK SPOJRZAŁ NA MNIE! ZERO NA MNIE SPOJRZAŁ! O BOZE ALE MI MOKRO" no...i z tym kojarzy się ludziom słowo fangirl, ja jestem świadoma tego że nie wszystkie fanki takie są, ale duża większość na pewno, jeszcze gorsze są fangirle, uznające się za elite,są to główne tru fanki dega i innych, a największy zbiór takich durnych fangirli w poznaniu jestxDDD

http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

#3 2011-12-25 14:30:12

Nirvana_Depresja
Władca
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Fan – osoba cierpiąca na zaburzenie postrzegania rzeczywistości ze względu na niepohamowaną miłość do wykreowanego przez media gwiazdora. Prawdziwy fan wie o nim absolutnie wszystko, a jego życie uzależnione jest od jego wpływu. Fani wiedzą kiedy ich ulubieńcy jedzą, pierdzą, z kim się zadają i jaki kolor bielizny noszą, a to dopiero początek całej góry lodowej. Bardzo często zdarza się też tak, że sam idol po rozmowie z fanami dowiaduje się wielu, ciekawych rzeczy o sobie, jak na przykład „z kim ma dziecko”.

Psychofani – najbardziej niebezpieczna grupa przypominająca raczej sektę. Ich idol jest czymś więcej niż obiektem kultu, a za jego minimalną zniewagę wpadają w szał i łapią za siekierę. Wchodzenie w drogę psychofanom skończyć się może wpierdolem, a w skrajnych przypadkach i kipą. Psychofan otoczony jest toną wszelkiego rodzaju akcesoriów związanych z jego ulubieńcem, onanizuje się do plakatów i stara się usilnie zarażać otoczenie swoją pasją.

Fan gear
Podstawowym elementem wyposażenia fana są koszulki, bluzy, czapki, majtki, skarpety z wizerunkiem swojego ukochanego idola. Fan nie rozstaje się z nimi na krok, a w towarzystwie jego znajomi uraczeni są zalotnym spojrzeniem nadruku na dowolnej części garderoby. Bardzo często fan stara się za wszelką cenę upodobnić do swojego idola za pomocą makijażu, fryzury, a w skrajnych przypadkach i operacji plastycznych.

Mieszkanie fana
Pokój prawdziwego fana składa się z oblepionych do granic pojemności plakatami ścian, a w skrajnych przypadkach też i sufitu. Obowiązkowy jest segregator, gablotka, skrzynia bądź wywrotka służąca do przechowywania wszystkich możliwych skarbów związanych ze swoim obiektem kultu. Co bogatsi pozwolić sobie mogą na woskowe, plastikowe bądź gumowe manekiny przypominające idola, z którymi sypiają, a nawet spółkują. Dywany w mieszkaniu przedstawiają plakat filmu, bądź okładkę jego albumu. Pod prysznicem znajduje się wielka, ceramiczna figurka idola z uniesioną ręką. Jego otwarte usta pełnią funkcję kranu, pacha prysznica, a naciskając na genitalia leci mydło w płynie. Nie trzeba chyba wspominać, że wszelkie zasłonki, ręczniki i kocyki są z podobizną lub logiem idola. Dzwonek do drzwi przemawia jego głosem, a jeżeli jest to piosenkarz, wygrywa losowo jedną z jego piosenek. Jeżeli fan posiada ogródek, kolory kwiatków w rabatkach układają się w twarz idola, a skrzaty ogrodowe, będące jego podobiznami, po aktywowaniu fotokomórki działają podobnie jak dzwonek do drzwi.

Fan Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Te definicje najlepiej by pasowały, gdyby jeszcze dodać że fangirle jak sama nazwa wskazuje są płci żeńskiej (chociaż czasem mam wątpliwości jak widzę).
Moim zdaniem to ogólnie smutne zjawisko

http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

#4 2011-12-25 14:33:11

deki
Zastępca

NirvXDD skarbie mój najdroższyxDDD to jak ty patrzysz na mnie i na swoją siostre?XDD lool czytam to co wkleiłaśxD

#5 2011-12-25 14:55:13

Nirvana_Depresja
Władca
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Z żalem na Was czasem patrzę, przyznaję xD. Ale cały czas mam nadzieję że więcej w was z fanów niż z choroby psychicznej xD. Macie (przynajmniej mam taką nadzieję) nieco zdrowsze podejście do sprawy i nie podchodzicie do tego wszystkiego tak histerycznie i desperacko.

http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

#6 2011-12-25 17:27:43

ApatiA
Władca

No ba, że nie podchodzimy do tego desperacko i psychicznie! Nigdy nie byłabym w stanie krzyknąć, że zajdę w ciążę z kostką od gitary O_O Co już uwierzcie mi, słyszałam.. Deki z resztą też to słyszała.... Normalnie wstyd się przyznawać do tego, że słucham i uwielbiam zespoły, które są też psychofanatycznie uwielbiane przez innych ludzi-nieludzi...

#7 2011-12-25 17:41:23

deki
Zastępca

BWHAHAHAHAHAHAHAXD
Pamietam to! ło ja cięxD hai my z Api nie wierzymy w potęge gkostki gitarowej!XD wiemy że nie zajdziemy w ciążę z gitarzystą po złapaniu jej, ani też po tym jak nas obleje wodą,lolzxD

#8 2011-12-26 20:38:50

ApatiA
Władca

No dobrze... Czasami weźmie mnie i poniesie podczas koncertu i dotknę muzyka.. Jeśli jest okazja... Ale bez przesady, bo nie pcham łap, tam gdzie powinnam... Przecież to nie są tancerze go go... Więc nie rozumiem dziewczyn, zachowujących się właśnie jakby były na takimże występie... W dalszym ciągu jednak nie wiem, czy określenie "fangirl" jest określeniem uwłaczającym godności, czy jednak nie kryje się w nim nic złego, a jedynie ktoś kiedyś powiedział coś nie tak i poniosło się falą? Bo przecież rozkładając to słowo na części pierwsze, otrzymujemy "fan", co oznacza, że coś bardzo lubimy i takie tam... wiecie; i "girl" co określa naszą płeć...
Kiedyś groupie nie było złym określeniem, bo groupie to osoba, która kocha muzykę i ludzi, którzy tę muzykę tworzą... Potem coś się stało i groupie zaczęto kojarzyć z "dziwkami", że tak powiem... Czytałam kiedyś artykuł o groupie i treść tego artykułu sprawiła, że wyszłam ze stereotypu i spojrzałam na groupie w bardziej pozytywny sposób...
Czymże teraz jest więc fangirl?

#9 2011-12-26 20:43:51

deki
Zastępca

Wiesz, sądzę ze fangirl to było normalne określenie, nie z złym wydźwiękiem do czasu gdy go fani opatentowali w polsce, lol  każdego może ponieść ale jest różnica miedzy tym a czystym fanatyzmem, zresztą nawet nie fanatyzm, w polsce to wygląda tak ze dziewczyny nie znając zespołu idą na koncert rjockowy bo co? bo azjaci, jak na orochi było? przyjechały dzieci na forach gadające jacy oni beznadziejni i brzydcy, a na samym koncercie piski były, krzyki, zdzieranie ubrań z nich i zagłuszanie  gry Waki na flecie, czy też śpiewanie waka waka.... lol więc nie wiem jak to nazwać, dzieci z fandomu są dziwne.

#10 2011-12-27 13:19:15

ApatiA
Władca

Czemu wszystko, zawsze nabiera złego wydźwięku, kiedy trafia do Polski w większej mierze? Kiedy na początku słuchałam J-Rocka, to było naprawdę bardzo mało osób, które tym sie interesowały... Lol.. Teraz mnie biorą za właśnie małą dziewczynkę, która ślini się na Japończyków, jeśli powiem, że takiej muzyki słucham... Czyli tak, czy siak, jestem brana za fangirla... Na szczęście z dobrą kulturą osobistą (nie jak większość pozostałych).

#11 2011-12-27 13:23:15

deki
Zastępca

To Polska kotku, lol właśnie jesteś fangirlem, ale jesteś fajnym fangirlem, mającym  jakieś poczucie własnej kultury, mi tego często braknie,
lol dlatego chyba jestem uznawana za typowego fangirla,którego trzeba zabić, ale to chyba już inna sprawa gdy jestem szczerza i nie mam nic przeciwko powiedzenia prawdyy że lece jak ostatnia debilka na tsu, i chce z nim mieć dzieciXP lolzxD

#12 2011-12-27 13:28:32

ApatiA
Władca

Na szczęście masz mnie i ja często (kiedy jesteśmy razem), powstrzymuję cię przed takimi wyznaniami XDD

#13 2011-12-27 13:32:44

deki
Zastępca

Kocham cię <3 <3 <3  ale ty tez tak mówiszXDDD do mnie, nie publicznie, nie lubie w sumie tego udawania tylko po to zeby jacyś debile po mnie nie jechali=.= lolz

#14 2015-03-03 11:52:32

zdravcio
Fresh meat

A Groupies? :-)

Ostatnio edytowany przez zdravcio (2015-03-10 15:15:48)

Stopka forum