! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-12-25 15:40:22

deki
Zastępca
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Looking for coockies!

Moi drodzy~~ Z powodu tego że ostatni  temat jakoś się nie klei, i mi się też nie podoba bardzo zakładam nowy! Kiedyś na forum gdzie z Api się poznałyśmy był taki temat looking for coockies! o naszym wyjeździe do japoni! wiec i tym razem piszemy o wyjeździe do japonii!
Jak to ma wyglądać? Prowadzisz swoją prawdziwą postać...czyli ja będę pisać o dekixD oczywiście można czasami poprowadzić kogoś innego jeśli
taka potrzeba jest:onigiri17: Ja zaczynam~~

Po wielu wielu długich latach pełnych marzeń o wyjeździe do Japoni, centrum wszystkich naszych,moich zainteresowań stało się! Zarobiłąm z Api
tyle że stać nas było na koncert the gazette! w Japoni! Bilety były kupione! Jedyny mały problem była kasa na sam lot do japoni,ale to i dało się rozwiazać! Zabrało się z nami Nirv,któa jako niezwykle atrakcyjna wśród tureckich mężczyzn miała dla nas zarabiać pieniądzę,podczas jechania stopem przez azje aż do korei, z której o krok było do Japoni! Słońce grzało przyjemnie gdy czekała na Api i Nirv które miały przyjechać do Warszawy,skąd miała ruszyć nasza wycieczka! Miałam na ramieniu torbę z biletami i szpargałami, paroma ciuchami, a takze zapasami papierosów dla dwóch przyjaciółek, które nigdzie się nie ruszą bez zapewnionych papierosów, tu była dla nich niespodzianka! super czekoladowe black devile!

http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

Stopka forum