! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-09-26 16:50:30

Methes
Member
Zawód: X-Man :)
Zboczenie: Le Parkour, Panie ^^, Japonia, M&A, Nirvanka i Apatia ^^
Rasa: Fallen Angel ^^
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

[RPG] Avatar

Wiem, że zapewne wielu z was lubi grać w gry RPG, dlatego postanowiłem utworzyć pierwszą sesję RPG na tym forum.
Bedzie to mój Autorski system, który mam zamiar wprowadzić i moze kogoś wprowadze do pomocy mi w tym projekcie.

Ponizej będzieogulny zarys gry i wszelkie informacje.
Pytania kierujcie także w tym temacie.

Świat niegdyś był harmonią. Cztery królestwa natury, zyły w symbiozie, dopuki Armia Ognia, nie rozpętała wojny.
Świat uległ całkowitej zmianie, przez stulecia. Mimo iż Avatar, przywrucił porzadek na świecie, to jednak świat nie jest już taki jak przedtem.
Ty jesteś jednym z nielicznych Benerów, którzy mogą wpłynąć jednak na poprawę sytuacji, która jest obecnie.

To tyle w woli wstępu.

Teraz kilka suchych faktów.
Avatar, który władał wszystkimi żywiołami, zapanował nad armią Ognia, lecz, swiat nadal nie jest spujną harmonią, wciąż wśród mieszkańców istnieje nieufność, chęc walki, bądz strach.

Na świecie żyją Benderzy, ludzie potrafiący wpływać na zywioły. Zeby lepiej to wytłumaczyć odniosę się do magów elementarnych.
Mag ognia potrafi tworzyć kule ognia, słupy ognia i inne podobne rzeczy, natomiast mag wody, potrafi n wyczarować sople lodu, i rzucić nimi w przeciwnika. Benderzy, mają podobną moc, lecz ich umiejętności wiążą się z naturą.
Waterbender - wpływa na wodę, czyli np potrafi zrobić fontanne z szklanki wody, lub spowodowac by na spokojnym jeziorze, ogromna fala zalała przybrzeżną wioskę.
Eathbender - wpływa na ziemię, mogąc w mgnieniu oka zrobić zamek z piasku w piaskownicy, badz ciskać ogromnymi głazami w przeciwników.
Firebender - panuje nad ogniem. Jego moc umozliwia mu zapalenie się ogniska z przygazających wegielków, badz wywołanie pozogi w miescie przy pomocy jednego niedopałka.
Airbender - panuje nad powietrzem - Wiatr miedzy innymi uzywać swojej mocy do oddawania długich skoków, badz wywołania oromnej trąby powietrznej.

Wy stajecie sie jednym z takich Benderów. możecie wybrać jedną z czterech kategorii dowolnie.  NIestety nie posiadacie ogromnej mocy, gdyż wasza moc dopiero się w was odkrywa. Wasza karta postaci, edzie zatem nieco uboga.

Przez najbliższy czas będe czekał na chetnych. Bez 3 graczy nawet nie zaczynam, a ja jestem tylko MG.

Wzór Karty Postaci:
Imię:
Nazwisko*:
Klasa:
Wygląd:
Atuty: (jest to umiejętność która posiadacie z racji bycia Benderem (radze nie przesadzać z ich potega, bo takei bee edytował wedle własnego widzimisię.. zalecam doradzenie się mnie na PW, czy atut, jest odpowiedni.

Statystki, poziomowanie, oraz zdobywanie doświadczenia opisze gdy uzbieram chętnych. img/smilies/smile

So tell me.. tell me the reason why?
How can you do this to me..
You break my heart..
and you make me cry.

#2 2007-10-07 00:21:11

Anioru
Member
Zawód:
Zboczenie: J-chłopcy
Rasa:
Piosenka na dzisiaj:

Re: [RPG] Avatar

ja jestem chętna:) uwielbiam RPG^^ chciałabym tylko trochę więcej wiedzieć o tym święcie żeby atuty dobre dąć np. w jakiej epoce to się dzieje jak są cywilizacje rozwinięte i takie tam^^

http://i28.photobucket.com/albums/c217/anioru/Koki50.jpg

Stopka forum