! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-08-19 18:31:03

ApatiA
Władca
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Jęki i inne dźwięki!

WAŻNE!!! PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ!

Mam pomysł, ale musi się na niego zgodzić chociaż połowa użytkowników. Chodzi o to, że będzie trzeba zaśpiewać wyznaczoną piosenkę i oczywiście nagrać ją i wrzucić na forum xD Wykonanie dowolne, można śpiewać we dwoje lub troje. Jeśli ktoś nie będzie miał wyznaczonej piosenki na kompie, i nie będzie mu się chciało szukać to, Ci którzy wyznaczyli piosenkę, są zobowiązani do przesłania jej i tekstu do danej piosenki do innych użytkowników. Oczywiście polecam piosenkę i tekst spakować do archiwum i wrzucić na np. www.sendspace.com lub inne tego typu stronki. A teraz piszcie kto jest za.
Forma nagrania też jest dowolna, ja sama nie mam mikrofonu przy komputerze więc będę nagrywać się na mp4.
Mam nadzieję, że spodoba się wam ten pomysł, chociaż wiem, że nie wszyscy potrafią śpiewać.
I tu pojawia się jedna zasada: można parę razy zaśpiewać na sucho, żeby jako tako załapać tekst, ale kiedy się już nagrywamy, to nie przerywamy, nawet wtedy, gdy pomyli nam się tekst, lub zaczniemy się śmiać z nie wiadomo jakiego powodu.
Chodzi tu o dobrą zabawę i trochę śmiechu^^

Proszę piszcie kto jest chętny do tej zabawy, jak już zbierzemy wystarczającą liczbę, to wyznaczę pierwszą piosenkę, a potem to już pójdzie wyznaczanie dalej!

Stopka forum