! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-08-14 12:12:30

Pi-chan
Member
Zawód: Polowacz na YAMAPIEGO
Zboczenie: YAMAPI, TESHI
Rasa: Zgadnij zgadnij XD
Piosenka na dzisiaj: Tylko na dzisiaj??
Serwis

Cokolwiek napiszesz...

Każdy z nas coś zapewne kiedyś spłodził, że w sensie napisał. Wielu z nas pisze "do szuflady" a może nie XD Wszak niekiedy bywa tak, że nie chcemy, aby ktoś to czytał (z różnych powodów). czas przełamać się i pokazać co potrafimy. Wiem, że są tematy "Pokieruj losem bohatera", ale sa to wspólne "wypociny". POmyślałam, że może warto spróbować chociaż założyć taki temat (a ja jak pomyślę tak zrobię). Nie powstrzymujcie się od szczerych komentarzy-to ważne. Z racji, że jestem pierwsza zamieszcze coś co "spłodziłam" jakiś czas temu-początek...Czegoś, bo nie wiem co to ma być, lub co to będzie...img/smilies/smile

Pojawia się nie wiadomo skąd. Trapi umysł niczym drapieżnik udający się na żer. Jak to możliwe? Pytał. Nie, na to brak odpowiedzi. Położył się znowu, wtulił głowę w poduszkę. Patrzył w ciemność, choć było jasno, przerażał go widok własnego cienia na ścianie. Chciał zapomnieć, nie umiał, nie potrafił. Czy chciał? Nigdy mi tego nie powiedział. Myśli kotłowały się w jego głowie tak silnie, że niemal czuł ich ukłucia. Co się właściwie stało? Wstał, poszedł do łazienki, spojrzał w lustro i… I nie mógł znieść widoku własnej twarzy… Patrzył w swe oczy przepełnione bestialską złością… Czy to były jego oczy? Pełne nienawiści do siebie do swego ciała, życia… Dłoń sama rozbiła lustro, pokrwawiona upadła wraz z nim na podłogę. Leżał tak wśród odłamków szkła, nie wiedząc co się dzieje. Jak to możliwe… Podniósł się z podłogi niczym ociężały niedźwiedź, poszedł do kuchni, spojrzał na zegar wiszący na ścianie. Więc to on tak przeraźliwie tykał nie dając spokoju. Świdrował w głowie wciąż i nadal. Zdjął go ze ściany i wyjął baterię. Tak, już nigdy nie będzie tykał… Na myśl o pracy przeszedł go dreszcz. Wiedział, że musi iść, ale tak dalece oddalał tą chwilę, że nie był pewien czy pójdzie. Jednakże kwadrans później siedział w swoim samochodzie i odpalał papierosa. Dym zaczął go dławić, od kiedy? Wyrzucił papierosa za okno i przez chwilę patrzył jak toczy się ulicą. Ruszył. Gdy dojechał pod gmach więzienia ponownie przeszedł go dreszcz. Drzwi otworzył mu obskurny, tłusty strażnik. Szedł długim korytarzem. Było ciemno pomimo, iż na dworze panował wesoły poranek. Każdy krok napawał go lękiem, patrzył na małe okienka, ale widział jedynie kraty. Lęk zaczął go dławić, czuł, że nie wypowie ani słowa. Chciał uciec, jak najdalej, lecz nie mógł. Cegły muru zdawały się śledzić każdy jego ruch, uśmiechały się drwiąco do niego. Czy to możliwe? Dopiero wtedy poczuł ten przeraźliwy chłód. Doszedł do drzwi, tak bardzo nie chciał tam wchodzić. Strażnik otworzył tę przeklętą kurtynę okrucieństwa. Pierwsze co poczuł to odór, okropny odór śmierci. Dławił jego nozdrza niemal jak gaz, dusił nie wyobrażalnie. Nie wchodził, bał się zapalić światło, bał się ujrzeć to co i tak musi zobaczyć. Wolał jednak być tam bez swego partnera. Powoli przestąpił próg, jego kroki były tak niepewne. Szedł powoli niczym złodziej, który upatrzył sobie kolejną zdobycz. Ktoś zapalił światło, mała lampka stojąca na resztkach biurka zaczęła roztaczać wokół siebie nikły cień światła. Jego nozdrza przyzwyczaiły się już do smrodu, który nie drażnił już tak bardzo. Zamknął oczy ,tak mocno zacisnął powieki, że przeszył je ból. Powoli zaczął otwierać, a jego oczom ukazał się widok mogący przerazić każdego. Wiele już w życiu widział, ale ten obraz przeszedł jego najśmielsze oczekiwania. Cały pokój przesiąknięty był odorem krwi, śmierci i bólu.

http://img88.imageshack.us/img88/998/howie0318be9.jpg http://img107.imageshack.us/img107/2687/420pxkurosagibannerfl5.jpg

#2 2007-08-14 22:18:11

Nirvana_Depresja
Władca
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Re: Cokolwiek napiszesz...

Pi-chan, ja domyślam się co to miało być. To miała być mrożąca krew w żyłach historia yaoi, bądź shounen-ai. Możliwe, że angst. Ale na pewno jakiś horror. Jeśli dalsza część ma być taka krwawa, to chętnie bym poczytała.
  Rozbicie lustra przez bohatera skojarzyło mi się z zachowaniem emo (wybacz, ale tak mi się skojarzyło ^^').
  Mnie ten fragment nawet się spodobał. lecz w rankinku od 0 do 10, dałabym 9. Coś mi nie pasuje, ale nie wiem co xD. To raczej sprawa mojego gustu. Masz bardzo dynamiczny styl. Gdyby to podzielić na jakieś akapity, pewnie wyglądało by lepiej.

Co do tego co sama kiedykolwiek napisałam, to zdarzało się, że były to rzeczy dla pełnoletnich. A tych kawałków, których nigdy nie udało mi się rozwinąć, jak na razie nie chce mi się szukać ^^'

http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

#3 2007-08-14 23:10:21

Methes
Member
Zawód: X-Man :)
Zboczenie: Le Parkour, Panie ^^, Japonia, M&A, Nirvanka i Apatia ^^
Rasa: Fallen Angel ^^
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Ja wstawie tez tutaj trochę tekstu.. ale one szału nie robią.. wiec tak nie słodzcie, bo poznałem opinie kilku ludzi, a wiem że oni raczej z krytyką nie kłamali..

Samotność
Samotność, czym jest samotność?
każdy przed nią ucieka, ale czy napewno?
bo jak uciec przed czymś czegosię nie zna?
jak stracić coś czego się nie pozyskało?
samotność jest bezkresem. Jest jak kosmos,
pusta i chodz tak żywa, jednak ogulnie martwa.
Człowiek samotny jest wie jak uciec,
lecz żadko kiedy mu się to udaje. Czemu?
Spytajcie Samotnika... On zna prawdę o sobię,
On zna prawdę owiele większą od zwykłych ludzi,
On zna Samotność, tą która tak was trapi.
Odpowiedzi nie szukajcie u mnie, ani u nikogo.
odpowiedzi szukajcie w prawdziwej samotności.
Nikt kto nie będzie naprawdę samotny,
nie ma prawa mówić, że jest lubiany,
lub w pełni kochany.
Tylko przeciwstawność daje prawo do osądu,
więc bez poznania zła nie oceniaj dobra.

Dar
Przypadkowo poznana, w blasku słońca zrodzona.
Przyjaźń ta prawdziwa i nie z zastąpiona.
Dała jemu szczęście; o nic nie prosiła.
Z życiowego cienia, jego wypędziła.
Los ich drogi splótł, a przyjaźń złączyła.
Dostrzegł w niej człowieka, gdy sama w to wątpiła.
Ich znajomość wciąż kwitnie i ma się ku lepszemu.
Utwór ten natomiast bliski bardzo sercu memu.

Co dalej nadejdzie, z czasem się okaże.
Żyjmy teraz chwilą, dając siebie w darze.

So tell me.. tell me the reason why?
How can you do this to me..
You break my heart..
and you make me cry.

#4 2007-08-15 02:13:07

Pi-chan
Member
Serwis

Nirvana_Depresja napisał(a):

Pi-chan, ja domyślam się co to miało być. To miała być mrożąca krew w żyłach historia yaoi, bądź shounen-ai. Możliwe, że angst. Ale na pewno jakiś horror. Jeśli dalsza część ma być taka krwawa, to chętnie bym poczytała.
  Rozbicie lustra przez bohatera skojarzyło mi się z zachowaniem emo (wybacz, ale tak mi się skojarzyło ^^').
  Mnie ten fragment nawet się spodobał. lecz w rankinku od 0 do 10, dałabym 9. Coś mi nie pasuje, ale nie wiem co xD. To raczej sprawa mojego gustu. Masz bardzo dynamiczny styl. Gdyby to podzielić na jakieś akapity, pewnie wyglądało by lepiej.

Dzieki za 9 myślałam, że gorzej będzie. Co to miało być ja nie mam pojęcia zwyczajnie usiadłam i pisałam, ale yaoi i tych innych co wymieniłaś nigdy nie czytałam, więc nawet nie mam pojęcia o czym do mnie mówisz XD gomene... Zobzaczę co z tego będzie dalej img/smilies/smile Ja mam styl pisania bardzo dziwny (podobał się tylko jednej mej polonistce). Piszę krótkie mało rozbudowane zdania a to trzeba lubić niestety. img/smilies/smile  A w orginale to ma akapity, ale gdy przeniosłam to z Worda zniknęły i już mi się nie chciało ich robić (lenistwo jak zwykle górą) img/smilies/smile XD

http://img88.imageshack.us/img88/998/howie0318be9.jpg http://img107.imageshack.us/img107/2687/420pxkurosagibannerfl5.jpg

#5 2007-08-15 20:39:48

ApatiA
Władca
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Pi, Twoje opowiadanie, a raczej początek opka, jest bardzo interesujące i chciałabym przeczytać dalszą część (jeśli nastąpi). Budujesz atmosferę, na swój specyficzny sposób, zwracasz uwagę na szczegóły, które robią opowiadanie bardziej realnym. Z drugiej strony zagłębiasz się w myśli bohatera na tyle aby nie zdradzić od razu wszystkiego, więc czytelnik będzie chciał się dowiedzieć co ukrywa główna postać. Bardzo mi się podoba.

MeR, Twoje wiersze też są świetne, ale bardziej do gustu przypadł mi drugi, czyli "Dar". Podobają mi się wiersze rymowane, które posiadają swoją atmosferę (co także ważne jest w opowiadaniach). Wiersz jest spokojny i optymistyczny, chociaz jakby się człowiek uparł to i smutek z niego można wyciągnąć. Tak więc, wiersz można rozumowac na dwa sposoby, każdy może zinterpretować go na swój sposób. BArdzo mi się podobało^^

#6 2007-08-15 20:56:23

Methes
Member
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Ten drugi wieszyk jest dla mnie specjalny.. ale pewnie pewna osoba nie pamieta już dlaczego ^^' No ale ja wiem dlaczego powstał ten wierszyk i to duzo dla mnie znaczy ^^.. mam kilka innych utworków na stanie img/smilies/tongue...

You break my heart..
and you make me cry.

#7 2007-08-15 22:52:17

Pi-chan
Member
Serwis

Może powstanie dalsza część się zobaczy dziękuję za miłe słówka XD
MeR ja sądzę, że ta osoba pamięta img/smilies/smile

#8 2007-08-16 03:09:06

Methes
Member
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

a bo ja tam ją wiem img/smilies/tongue

Pierwszy Krok
Poczęty samotnie,
wstaję samotnie,
żyję samotnie,
umrę samotnie?

Nie pozwól na samotność, bądź jego szczęściem,
częścią jego życia. Nie... bądź jego całym życiem.
Niech twe piękno go oniemia. Sprawdź dokładnie...
czy już tak nie jest?

Spójrz jak wpatrują sie na ciebie jego oczy.
Zobacz jak reaguje gdy jesteś blisko niego.
Wejrzyj w jego duszę, kiedy jesteś radosna.
Przypatrz się staraniom, by był dostrzeżonym.

Nie patrz swoimi ślicznymi oczami,
spójrz sercem i duszą.
Nie doszukuj się odpowiedzi,
ona jest w tobie... głęboko.

Jego samotność zmienia się w głęboką rozpacz.
Na jego nieszczęście, odebrano mu odwagę.
Nie jest teraz w stanie spojrzeć
głęboko w oczy i wyznać uczuć.

Chwyć jego dłoń, obejmij go czulę,
rozpromień jego życie swym blaskiem
Będzie dla ciebię podporą, na tej trudnej drodze.

i postawcie razem ten pierwszy krok.

Poznanie
Ona pełna radości, gdy ją obejmuje.
Ona w rozkoszy, gdy on ją całuje.
On kocha jej ciało, bo taka jest namiętna.
On pragnie jej duszy, za to że jest piękna.

Ona za nim tęskni, on łzy tęskne roni,
razem, lecz daleko, w tej miłosnej toni.
Brną mimo dystansu, jedno do drugiego,
brną w swej miłości i cóż jest w tym złego?

Ona kocha go szczerzę, on kocha ją wielce,
Jedno drugiemu skradło swoje serce.
W każdej chwili smutku, są swym pocieszeniem,
nawet gdy ktoś rzuca "tym" pierwszym kamieniem.

Dawniej się nie znali, lecz teraz kochają,
Swej wielkiej miłości zamienić nie dają.
pragną ze sobą na wieki pozostać,
może i ciebie ich los kiedyś spotkać.

Miłość często płata figle rozmaite,
lecz bez miłości, życie jest niebytem.
Pamiętaj by kochać i żyć wśród miłości.
Pamiętaj, że w sercu tym ktoś może zagościć.

Teraz dwa okolicznościowe, na poprawę humoru img/smilies/smile

Krew mnie zalewa
Słonko świeci, ptaszek śpiewa,
a mnie kurwa krew zalewa.
Szlag mnie trafia i to mocno,
bo robotę mam dziś nocną.
Siedzę, robie i się męczę,
gdyż me smutki coraz większe.
W życiu lipa nie przebita,
bo nie chciała mnie kobita.
Każda mnie dziewczyna zlewa,
a mnie kurwa krew zalewa.
W domu syf i ciągłe stresy,
fanaberie i ekscesy.
Ojciec sapie matka stęka,
z nimi wiecznie jest udręka.

Rzemieślnik
Życie kowala, wcale nie powala,
miecze kuje, po kuźni się snuje,
dnie i noce stal przetapia
zysk go nigdy nie obłapia.
W swej pracowni alchemika,
w prace ucznia, mistrz nie wnika.
Wywar za wywarem goni,
by uzyskać lek z aronii.
Życie takie jest mecząca,
satysfakcje lecz niosące.
Wyrób czasem ktoś odkupił,
by go ork nie ukatrupił.
Wszystkie środki dochodowe,
wchodzą w koszty zawodowe.
Lepsza huta, lub retory.
by ulepszyć nasze twory.
Żyj dla innych, dawaj siebie,
dbaj o swoje miejsce w niebie.
Licz na jakość swych towarów,
byś nie miewał złych koszmarów.

You break my heart..
and you make me cry.

#9 2007-08-16 13:08:49

ApatiA
Władca

MeR, ja nie wiedziałam, że z Ciebie taki poeta jest! Wszystkie podobają mi się bardzo bardzo, ale jak zwykle muszę znaleźć swój ulubiony! A tutaj wybór padł na "Poznanie" Wiersz jest śliczny, ma rymy i w ogóle.. Nie wiem co napisać jeszcze, po prostu bardzo mi się podoba! I to bardzo mi się podoba^^

#10 2007-08-16 13:30:31

Methes
Member
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Mówiłem nie słodz bo one takie doskonałe nei są jak sięczłowiek bliżej składni przyjrzy img/smilies/tongue ale miło mi że przypadły ci do gustu img/smilies/smile

You break my heart..
and you make me cry.

#11 2007-08-16 16:01:00

Nirvana_Depresja
Władca

Pi-chan napisał(a):

[...] ale yaoi i tych innych co wymieniłaś nigdy nie czytałam, więc nawet nie mam pojęcia o czym do mnie mówisz XD gomene... [...]

Może lepiej żebyś nie wiedziała Pi xD.

Pi-chan napisał(a):

Ja mam styl pisania bardzo dziwny (podobał się tylko jednej mej polonistce). Piszę krótkie mało rozbudowane zdania a to trzeba lubić niestety.

Wobec tego powinnyśmy kiedyś połączyć siły. U mnie jest odwrotnie, moja polonistka narzekała zawsze na dłużyznę w zdaniach xD. Zawsze rozbudowuję je aż za bardzo. Za to ceniła bardzo oryginalność moich prac, bo po prostu lubiła oryginały. Tak po za nią to chyba innym mój styl pasował. Lecz mam zamiar jeszcze nad nim trochę popracować. Chciałabym pisać mniej rozbudowane zdania xD.

Methes napisał(a):

Ten drugi wieszyk jest dla mnie specjalny.. ale pewnie pewna osoba nie pamieta już dlaczego ^^'

MeR, ta osoba pamięta. img/smilies/wink

Teraz pora na moje wypocinki. Co prawda napisałam to już dawno, dawno temu. Z jakiś rok, albo i dwa temu. Niestety porzuciłam to opowiadanko, gdzieś na dysku i nie wracałam więcej xD. Nawet tytułu mi się nie chciało wymyślać. Pamiętam jeszcze sporo z tej historii, która miała być w nim rozpisana. Wiem, że miało być cholernie dużo wątków. Prawdopodobnie po prostu nie wiedziałam od, którego zacząć. No i oczywiście historia miała zawierać wątki homoseksualne. Na szczęście nawet do nich nie doszłam. Ledwo co napisałam wstęp do historii. Może jeszcze kiedyś się za to wezmę.
  Jeśli komuś nie chce się czytać tego krótkiego kawałka dłużyzny, może sobie ominąć poniższą ramkę.

W otchłani stało się nienaturalnie cicho. Takiej ciszy nie można tutaj było nawet zastać w chwili narodzin Jezusowych, kiedy to wszystkie demony musiały uważnie śledzić zmiany na ziemi. Teraz tylko słychać było czasem nieartykułowane dźwięki dochodzące z komnat Lilith, lub posłanie o wino. Działo się tak za sprawą tego stworzenia, które zdecydowało odwiedzić mroczne siedziby. Demony przez te ciche lata mogłyby niszczyć i mordować do woli, gdyby nie pewien skutek uboczny tych zabaw Lilith. A siał on przerażenie nawet wśród demonów...
    Było ich trzynaście, pojawiały się bez żadnej kolejności, tak też się wykluwały.

-Kai...- wychrypiał czarnowłosy demon.- To pękło.- Tylko ktoś o wzroku demona mógłby wypatrzyć rysę, która pojawiła się na powierzchni czarnego jaja znajdującego się w ciemnym kącie wylęgarni.
    -Powinno już dawno. To chyba dobrze, że już?- odparł zawołany.

Tak historia miała zahaczać o demony i piekło xD. a tu nawet nie pojawili się główni bohaterowie xD.

#12 2007-08-19 00:43:58

ApatiA
Władca

Ja już nie wypowiem się na temat Twojej twórczości Nirv, bo znam ją bardzo dobrze^^
Więc wiesz, że mi się podoba.

No więc i ja coś napiszę, a w sumie to skieruję was na moją stronkę, gdzie umieściłam ficzek. Od razu jednak przestrzegam, że chłopcom i nie zwolenniczkom yaoi, ficzek się nie spodoba^^ xD

http://swiat-apatii.za.pl/zc.html

#13 2007-08-25 22:50:50

Pi-chan
Member
Serwis

A ja chętnie przezczytam jakiegoś ficzka XD dawaj ApatiA img/smilies/smile

#14 2007-08-26 00:11:06

ApatiA
Władca

Pi, no właśnie podałam link do mojej strony gdzie możesz zobaczyć to co spłodziłam xD

#15 2007-08-27 13:14:55

Nirvana_Depresja
Władca

Nie czytam zazwyczaj ficków o zespołach ApatiA, więc w gatunku nie jestem zbyt zorientowana. Ale jak na samo opowiadanie, to jest nawet ciekawe i dosyć fajnie się czyta. Poza tym, że czytałam niemalże pod przymusem >< . Trudno mi było wyzbyć się wstrętu do tego co musiałam robić na siłę. Łatwiej się ocenia rzeczy które się czyta z własnej nieprzymuszonej woli. Ale kiedy udało mi się w końcu zdobyć na obiektywizm, zarówno pod względem, że jesteś moją siostrą jak i takim, że niemal zmusiłaś mnie do czytania, to opowiadanko mi się podobało. Może tego nie zauważyłaś, ale wykształciłaś sobie już własny styl pisania. O wiele mniej bogaty w opisy miejsc akcji i uczuć bohaterów. Wiele pozostawiasz czytelnikowi do domyślenia sobie samemu. Nawet kiedy w ficku zmieniłaś swój zwyczajny sposób narracji. To właściwie jest w miarę wygodne. Wszystko zależy jak kto na to patrzy. Ja wolałabym, abyś nieco jeszcze popracowała nad swoim stylem pisania.
  Nie gniewaj się na mnie tylko...

#16 2007-08-27 16:02:37

deki
Zastępca
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

hahah Pi-chan dzieki za ten temat^.^
hmmm Nir-chan i apatia powiedzcie mi gdzie s ate fiki dla mnie>.<
czekam i zcekam na cos fajnego a nie dostałam niczego><
heh pozniej umniescze tutaj swojego fika tylko jakos sie uspokoje i przepisze go na kompa><

http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

#17 2007-08-27 19:03:45

ApatiA
Władca

Deki słonko, marudzisz xD nie martw się, im dłuzej poczekasz tym większa będzie radość z tego, że przeczytasz^^

Nirv, nie gniewam się i przepraszam, już nigdy więcej nie będę Cie do niczego zmuszać^^

#18 2007-08-27 19:55:28

deki
Zastępca
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

hehe nio ale wiesz ja lubie jak ty kochanie piszesz*-*
nio i jak nic nie napisałas nowego musze sie zadlowalac swoimi fikami i tymi na yaoi.plXD

http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

#19 2007-08-28 00:53:43

Pi-chan
Member
Serwis

A ja jeszcze nie przeczytałam twojego ficka bo nie chcę go czytać tak "na szybko" a nie mam większej ilości czasu na skupienie img/smilies/smile A ja mam pytanie. Czy jak ktoś w sowim ficku umieszcza swoją postać, czyli siebie to ten wymysł nadal pozostaje fickiem?

#20 2007-08-28 11:54:50

ApatiA
Władca

Pi kochana, pewnie, że to nadal fick jest^^ Ja tez chciałam wstawić do któregoś ficka moja postać, ale bym chyba popsuła fabułę xD Ale jeśli masz odegrać większą rolę którą zaplanowałaś sobie lub jakąś epizodyczną, a może główną nawet, nikomu to nie będzie przeszkadzać. Są różne sposoby narracji^^ Wal śmiało xD

#21 2007-08-28 16:10:30

Avalia Forget Me-Not
Gość

Narazie kilak wstawie ^^ (i proszę się nie śmiać)

Na pewno znasz poezje Słowackiego,
Jak i bajki Krasickiego.
Znasz pewnie piosnkę Norwida,
I sonety Mickiewicz.
A znasz tych wierszyków parę,
Co na forum zapisane?

"Barok"

Nie tyle wierszy napisano.
    Nie tyle łez przelano.
Nie tyle rzek krwi płynęło.
    Nie tyle ludzi zginęło.
Nie tyle domów spalono.
    Nie tyle dworów zniszczono.
Nie tyle pesymista wiary stracił.
    Ile On przy mnie nerwów stracił.

Wyciągnij rękę by chwycić marzenia
Wyciągnij rękę by chwycić sny
Wyciągnij rękę by wskrzesić wspomnienia
Wyciągnij rękę by dotknąć ich...

Bo każda łza chowa wspomnienia
Bo każda łza wie co to ból
Bo każda łza niesie natchnienia
Bo każda łza zna swój cud

Bo w sercu chowamy uczucia:
ból, szczęście czy strach...
Bo w sercu chowamy wspomnienia:
te co na co dzień każdy zna...
Bo w sercu chowamy ludzi:
Ciebie, mnie i nas...

Modlitwa mego serca,
ukryta na dnie Twej duszy.
Będąca epizodem wiecznej pokusy.

W każdym wątku Twego słowa,
ukryte wyznanie jest.
Serce które nie jest niewolnikiem wysłucha je.

Minuta radości zawsze drogą będzie,
w ciszy płomienia co serce otwiera.
Niech każda chwila,
stanie się minutą naszego życia.

No narazie tyle moich wypocin ^^'''' wiem straszne są ^^'''''''''

#22 2008-03-26 16:05:00

Kiba
Szynszymora
Zawód: uczeń
Zboczenie: Anime,Manga,Hentai... i.t.p
Rasa: niestey biały :(
Piosenka na dzisiaj: Sweet Dreams

Są świetne.Tymczasem ja dodam coś swojego.Chyba mogę ne??http://ziemiademonow.blog.onet.pl.Mam nadzieje że będziecie czytać i komuś się spodoba.miłego czytania życzę.

Ostatnio edytowany przez Kiba (2008-03-26 16:05:25)

Stopka forum