! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-07-25 17:24:35

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Shining Stars

Wątek o tematyce, sławnych ^_~

Zaczynamy od...

LEGENDA O PEWNYM GITARZYŚCIE...

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami i za siedmioma morzami, zyła sobie pewna radosna różowa istotka...

No dobra, nie tak znowu dawno, bo pod koniec zeszłego tysiąclecia (... no dobra, to też brzmi strasznie...), i nie tak znowu daleko, bo tylko na drugim końcu świata (dosłownie), reszta się już zgadza. A o kim tak właściwie mowa? O legendzie japońskiego rocka, najwspanialszym gitarzyście jakiego znam - Hideto Matsumoto. Była to jedna z barwniejszych (jeśli nie najbarwniejsza) i oryginalniejszych (jeśli nie naj) postać sceny muzycznej. Był pełen energii życiowej i zaskakujących pomysłów. Miał wielu przyjaciół (w tym członków innych zespołów), wszyscy go lubili i szanowali, zwłaszcza fani (xDD). Przyjrzyjmy mu się nieco bliżej...

http://img508.imageshack.us/img508/843/hidecolorxa4.jpg

Hide
Prawdziwe dane: Hideto Matsumoto
Urodzony: 13 grudnia 1964 roku
Miejsce urodzenia: Yokosuka, Kanagawa
Wzrost: 175cm
Waga: 42 kg
Grupa krwi: AB
Oficjalny fan klub: Jets
Menedżer: Hiroshi "fat-free" Matsumoto
Kolor oczu: brązowy (nie licząc szkieł kontaktowych)
Kolor włosów: czarne, różowe, czerwone, zielone... (zapomniałam o czymś?)

SKĄD TO SIĘ WZIĘŁO...
czyli tak zwany *khem khem* życiorys...

Hide urodził się w mieście Yokosuka w prefekturze Kanagawa, 13 grudnia 1964 roku. Jako dziecko miał poważne problemy z nadwagą. Zdarzały się z tego powodu nieprzyjemne sytuacje i docinki ze strony kolegów z klasy. Zdeterminowany, by stracić nadwagę, Hide doszedł do wniosku, że opinie i sądy innych nie są ważne dla jego zmysłu własnej wartości i odpowiedzialności. Jego introwertyzm, perfekcjonizm i samowystarczalność obniżyły jeszcze bardziej jego popularność w szkole.

Rodzice Hide starali się zachęcić swojego syna do skoncentrowania się na jakimś hobby, na przykład gra na fortepianie, sztuce, kaligrafii i tym podobnych dziedzinach. Zabrali go nawet na miesiąc do Ameryki, z zamiarem poszerzenia jego horyzontów. Pomimo wszystkich hobby i podrózy Hide nigdy nie wspominał miło swojego dzieciństwa.

Pierwszy kontakt z Rock and Rollem hide przeżył dopiero w szkole średniej. W drugiej klasie liceum po raz pierwszy usłyszał muzykę graną przez zespół "Kiss", wywarła ona takie wrażenie na naszym bohaterze, że jeszcze tego samego roku kupił swoją pierwszą gitarkę. Rozbawiło to jego znajomych z klasy, którzy zaczęli zwracać się do niego per Gibson (gdyż taką właśnie gitarkę sprawiło sobie maleństwo).

W szkole średniej stworzył swój pierwszy zespół, "Saber Tiger". Muzyka oparta na europejskim rocku (i nastroje jej towarzyszące) nie były zbyt popularne w instytucji, do której uczęszczał Hide-chan. Zespół dostał zakaz przeprowadzania prób i gry na terenie szkoły. Aby móc kontynuować swoje ukochane zajęcie, Saber Tiger musiał iśc do tokijskich klubów nocnych (zwanych "live houses").

Jak wiele zespołów indies, Saber Tiger borykał się z wieloma problemami. Silne przetasowania składu osłabiły zespół, a perfekcjonizm Hide zajął się cierpliwością członków. Chłopcy byli zdezorganizowani i skłóceni. Wreszcie ogłosili rozpad zespołu.

Po tak marnym końcu Saber Tiger Hide poszedł szkolić się na kreatora mody. Zanim jednak udało mu się ukończyć tak szczytny kierunek, zadzwonił do niego Yashiki, założyciel zespołu indies o nazwie "X". Yo, będąc pod wrażeniem umiejętności i talentu, z jakim Hide posługiwał się gitarą w Saber Tiger, gorąco namawiał chłopaczka, by ten wstąpił do jego zespołu. W tym czasie "X" przeżywał mniej więcej te same problemy co zespół Hide. Pan Hayashi (może wtedy daleko mu było jeszcze do pana, ale jemu możemy odpóścić) zamiast rozwiązać swoją przyszłą dumę i chlubę, miał nadzieję na reorganizację jej z nowymi członkami. Usłyszawszy taką propozycję, Hide szybko wszystko przemyślał i odpowiedział jednym słowem: "dobra..."

http://img465.imageshack.us/img465/1246/hidehjhgnkbgj8.jpg

Po trzech latach prób X wydał w 1985 roku swój pierwszys ingiel "I'll kill you". Kolejne dwa lata zamieszania i podniecenia zaowocowały w końcu stałym składem: Yoshiki na perkusji (... i fortepianie), jego stary przyjaciel Toshi na wokalu, Hide i Pata na gitarach i Taiji na basie. I w ten oto sposób rozpoczęła się legenda grupy X (jak wiele typowych legend - bardzo skromnie), a wraz z nią bardzo skromna legenda Hide...

H-Japan szybko stał się przodującym zespołem Visual rockowym i królował od późnych lat osiemdziesiątych do połowy dziewięćdziesiątych.

Yoshiki i Hide zdawali się czerpać największa przyjemnośc z wyciągania glam rocka do ekstremum. Jednak kiedy gust Yo-chana skłaniał się bardziej w kierunku gotyckim, romantycznym i kobiecym, Hide łączył przepych z bardziej szokującymi wizjami.

http://img400.imageshack.us/img400/3176/hidecerxzv2.jpg

W latach 90 Hide był bardzo zajęty. Kiedy nie nagrywał i nie koncertował z X-Japan, koncentrował się na karierze solowej i wielu innych projektach.  Po wydaniu kilku singli w 1993, jego pierwszy album "Hide Your Face" został wypuszczony na rynek w 1994. Popiersie znajdujące się na okładce zostało stworzone na podstawie projektu szwajcarskiego surrealisty H. R. Gigera, artysty znanego z projektu kreatury do filmu z 1979 pod tytułem "Obcy" ("Alien"). W 1994 Hide rozpoczął swoją pierwszą trasę solową, aby wspomóc "Hide Your Face".

Po zakończeniu trasy pod szyldem "Dahlia" w 1996 roku X-Japan zrobił sobie małą przerwę, jednak Hide pracował wytrwale dalej. W tym samym roku założył własną wytwórnię płytową - LEMONed, która wydała płytę-kompilację utworów zespołów w drodze na szczyt. Kolejna płytka Hide, "Psyence", została wydana we wrześniu, nastąpiła po niej kolejna bardzo udana trasa koncertowa.

Rok 1998 zapowiadał się obiecująco wydaniem (w styczniu) siódmego singla Hide - "Rocket Dive". W tym czasie Hide żył między Los Angeles a Japonią, pracował do tego nad swoim trzecim albumem z Spread Beaver (nazwę zespół otrzymał w 1997), nagrywał również z zespołem stworzonym w Stanach, zwanym Zilch. Zilch był pierwszą próbą zdobycia globalnego rozgłosu. Niestety wszystko skończyło się 2 maja 1998 roku.

http://img294.imageshack.us/img294/747/hide71sq8.jpg

Hide-san shinda...

2 maja 1998 roku Hide-san odszedł z tego świata najprawdopodobniej za sprawą samobójstwa, był w tym czasie pod wpływem alkocholu.

Według sprawozdania policji, Hide został podrzucony przez młodszego brata (lat 30) do swojej posiadłości Minami-Azabu (Arka Noego) w Tukyu około godziny 6:30 rano. Hide był pijany, myślano, że poszedł spać. Około godziny 7:30 rano, kobieta, która mieszkała w apartamencie razem z gitarzystą, poszła sprawdzić, czy nic mu nie jest. Znalazła go nieprzytomnego, powieszonego na ręczniku na klamce od drzwi do swojej sypialni. Natychmiast zadzwoniła po pogotowie. Hide został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie zmarł o godzinie 8:52 rano.

Przez ten czas Hide miał na sobie T-shirt i spodenki. Ręcznik, którego użył do samobójstwa był przerwany w połowie długości z końcami związanymi razem i zaczepionymi na klamce. Ciało znaleziono w pozycji siedzącej, wiszące na ręczniku zawiązanym dookoła szyi. Kobieta, która go odkryła, i jej przyjaciel znajdowali się w innym pokoju. Nie znaleziono żadnego listu pożegnalnego. Brat i rodzice odebrali później ciało.

http://img294.imageshack.us/img294/5277/hide16vp6.jpg

Śmierć Hide była wielkim szokiem dla wszystkich. Na pogrzeb Hide przybyło pięćdziesiąt tysięcy fanów. W trakcie ceremonii pogrzebowej pozostali członkowie X-Japan zagrali "For Ewer Love" (ulubioną balladę Hide). Utwór był znacznie smutniejszy niż zwykle, nie tylko z powodu okoliczności, ale również dlatego, że Yoshiki często się mylił, Toshiemu głos się łamał, a Pata i Heath tylko trzymali gitary. Wszyscy bardzo przeżyli to wydarzenie.


(Żródło: Kompendium Kawaii nr5/2002)
No to by było na razie na tyle. Nie wiem czy ktoś to wszystkoe przeczyta. Artykuł ten będzie jeszcze edytowany.

Aż mi się chce płakać kiedy czytam o pogrzebie... TT_TT


Tu jeśli chcecie, to macie link do reportażu z pogrzebu hide:

http://youtube.com/watch?v=Exq5bv5fyJo

Istna paranoja i histeria... i X-Japan grający w kaplicy... TT_TT

Offline

 

#2 2007-07-26 17:22:16

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Re: Shining Stars

No to ja Cię Yasha uprzedzę i sama o nich napiszę xD (wredna jestem, no nie?)
Jeśli chcesz to możesz opisać historię zespołu, bo ja się zajmę samymi jej członkami (Mwahahaha)

http://i131.photobucket.com/albums/p315/ApatiA69/tatsurou100.jpg

imię: Tatsurou (ex Tattoo)
prawdziwe imię i nazwisko: Tatsurou Iwagami
data urodzenia: 21.08.1979
miejsce urodzenia: Mito, Prefektura Ibaraki
pozycja w zespole: wokal
grupa krwi: A

Tatsurou to prawdziwy wulkan energii, rwąca rzeka i tsunami w jednym. Trudno jest mi sobie wyobrazić MUCC bez tego szalenie utalentowanego chłopaka, jego głos należy do jednego z najwiekszych atutów zespołu. Bez niego MUCC z pewnością nie byłby tą samą kapelą, nikt nie jest w stanie zastąpić tych wszystkich emocji, jakie towarzyszą Tatsurou przy wykonywaniu piosenek na scenie, czy w studiu nagraniowym. Chłopak ma niezwykłą osobowość, jest szalenie zangażowany w to co robi, wkłada w to całe swoje wielkie serducho...i nie trzeba nawet widzieć go na scenie, by się o tym przekonać (chociaż to właśnie tam daje największy upust swym emocjom). Nie mamy tu do czynienia z jakimś pierwszym lepszym śpiewczyną, którego można zastąpić kolegą z podwórka.
     Absurdalnym może więc się wydać fakt, że Tatsurou nigdy nie wierzył w swoje zdolności wokalne, do dziś twierdzi, że nie umie śpiewać... bardzo prawdopodobne, że gdyby nie 'interwencja' Satochi'ego, być może Tatsurou nigdy nie zdecydowałby się na pozostanie wokalistą. Twierdzi, że zmotywowała go do tego kartka z noworocznymi życzeniami, którą otrzymał od Sato, gdy byli jeszcze w szkole średniej. Niestety treść kartki pozostaje tajemnicą, ani jeden ani drugi nie chcą powiedzieć, co się w niej znajdowało.

     Jednak to jeszcze nie koniec 'ochów' i 'achów' na temat Tatsurou, ponieważ oprócz rewelacyjnego głosu (i wyglądu x> ), chłopak jest bardzo uzdolniony plastycznie. Sam zaprojektował i wykonał okładki m.in. do dwóch taśm demo: 'Aika' i 'Shuuka' , a także to mini albumu 'Aishuu' (do którego dołączono puzzle w 108 kawałkach, składające się na rysunek będący również dziełem Tatsurou). Oprócz tego, niejednokrtonie dawał upust swym rysowniczym wariacjom we wszelkiego rodzaju ankietach, które można było otrzymać przed koncertami zespołu, czy podczas audycji BEAT SHUFFLE (wiele z rysunków można było objerzeć na stronie wyżej wspomnianej audycji). Osoby należące do oficjalnego fanklubu MUCC 'Shu no to' mogą ponadto cieszyć oczy różnego rodzaju 'upominkami', jakie przysługują im w racji członkostwa w klubie i jakimi często obdarowuje ich troszczący się o fanów zespół. A upominki są różne, od zaprojektowanych przez Tatsurou kartek noworocznych z życzeniami, po możliwość śledzenia zwariowanych (czasem nawet bardzo psychodelicznych) przygód małego Lwa z odpinaną grzywą, której może się pozbyć na czas kąpieli w gorących źródełkach, tudzież własnej wannie Jak nietrudno się domyślić mały Lew, o który wspomniałam, jest w całości wytworem zwariowanej fantazji Tatsurou. Członkowie fanklubu w każdy poniedziałek mają okazję śledzić nowe przygody tego futrzastego stworzonka, które pracowicie wymalowuje Tatsurou, a które dostepne są na oficjalnej stronie w sekcji dostepnej jedynie dla szczęśliwców z obszaru Japonii...

     Wygląda na to, że zamiłowanie do eksperymentowania z cieniem do oczu i pomadkami, Tatsurou odziedziczył po matce, która pracowała w salonie piękności. Bardzo troszczy się o swój wygląd, sam wykonuje swoje mroczne i jedyne w swoim rodzaju makijaże i trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym radzi. Dzięki wrodzonej fantazji i ogromnej pomysłowości Tatsurou, udało mu się wykreować swój niepowtarzalny image, którego wielku arystów może mu pozazdrościć i dzięki któremu zyskał sympatię fanów, stał się charakterystyczny i bardzo rozpoznawalny.

     Tatsurou to prawdziwy miłośnik zwierząt. Jego małe mieszkanie zamieszkuje biało- czarny kot imieniem Teto (imię wzięło się z popularnego w Japonii filmu, pt' Kaze no tani no Naushika', który jest jednocześnie jednym z ulubionych filmów Tatsurou), oraz żółw. Zapewne nieprzypadkowo jego czworonogi, futrzany podopieczny upstrzony jest w czarno-białe łaty, ponieważ Tatsurou ma małą obsesję na puncie tych dwóch kolorów. Od posadzki w domu, po torbę na zakupy: wszystko pokrywa czarno-biała szachownica!

     Za każdym razem, gdy obserwuję Tatsurou na scenie, tudzież w klipach backstage nasuwa mi się określenie "szalony do granic możliwośći", chociaż to i tak, w jego przypadku, jest za delikatnie powiedziane. Myślę, że każdy, kto choć raz widział go 'w akcji', zgodzi się ze mną, że Tatsurou to źródło niekończącej się nigdy, dzikiej energii, której w żaden sposób nie da się poskromić ;> Jednym ze sposobów jej wykorzystwania jest droczenie się z YUKKE, które bardzo szybko przeradza się w przepychanki, szturchańce, zawody 'kto szybciej zdejmie przeciwnikowi but' czy chociażby walkę na taśmy klejące.

Sprawą najbardziej godną jednak uwagi w całej tej biografi i charakterystyce Tatsu, jest to, że jest on moim drugim mężem. Więc proszę sobie uważać jeśli się nie chce mieć ze mną na pieńku. >
edytowane przez Nirvanę Depresję


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ApatiA69/yukke104.jpg

imię: YUKKE
prawdziwe imię i nazwisko: Fukuno Yusuke
data urodzenia: 05.11.1979
miejsce urodzenia: Ishioka City, Prefectura Ibaraki
pozycja w zespole: bas
grupa krwi: A

Jako mały chłopiec często powtarzał, że w przyszłości chce zostać pilotem, choć tak naprawdę nigdy w to nie wierzył. Wiedział, że prędzej czy później skończy jak każdy przeciętny Japończyk, w jakiejś firmie za biórkiem. Na szczęście wszystko zmieniło w dniu, gdy zobaczył, jak jego znajomy gra na basie jeden z utworów grupy "Buck Tick". Wtedy zapragnął poznać tajniki gry na tym instrumencie więc nie zwlekając dłużej pożyczył od swego wujka bas i zaczął naukę.

     YUKKE ma swój własny, oryginalny styl, dzięki czemu jego bas nie jest jedynie tłem, jak to zwykle bywa w przypadku innych zespołów. Jego bas pulsuje, ogłusza, momentami przyprawia o gęsią skórkę i jest wzorem dla innych artystów. Nie ma wątpliwości, że dzięki niemu MUCC ma tak charakterystyczne brzmienie...

     Nie sposób też nie zwrócić uwagi na jego bardzo oryginalną fryzurkę (nazywaną przez niektórych z "kaskiem", "hełmem" czy też "garnkiem"). Fryzurka ta z czasem ulegała pewnym modyfikacjom, zmieniała kształt i kolor (w pewnym momencie była nawet pomarańczowa, z winy małego diabełka - Tatsurou, który podmienił farby do włosów ) Był też okres, że Yukke miał na główce czarną sterczącą szopę, ale szybko z niej zrezygnował. Jeśli jesteśmy już przy jego wyglądzie, to warto zauważyć, że jako jedyny z całej grupy nigdy nie ma pomalowanych na ciemno ust, są one zawsze bardzo blade.

     YUKKE to dziecko, które nigdy nie chce dorosnąć. Mogą o tym świadczyć jego dziecinne wybryki i zwariowane pomysły, do których usiłuje wciągnąć pozostałych członków zespołu, zwłaszcza Tatsurou. Bardzo często powtarza się ten sam scenariusz: Yukke prowokuje i zaczepia Tatsurou, a później od niego obrywa. Nie ma wątpliwości, że oni dwaj tworzą razem istną mieszankę wybuchową! Wydaje się, że największą przyjemność sprawia im wygłupianie się i dokuczanie sobie nawzajem; nigdy nie przepuszczą dobrej okazji do kolejnych wygłupów, czy to na próbie przez koncertem, czy w trakcie sesji zdjęciowej.
     Można powiedzieć, że YUKKE jest swego rodzaju 'maskotką' grupy. Podczas występów live, mniej więcej w środku koncertu zawsze ma on swoje pięć minut, wtedy cała scena należy do niego! Pojawia się w blasku czerwonych świateł, mając najcześciej usta (a niekiedy nos ;>) zaklejone taśmą. Przechadza się przy krawędzi sceny ku uciesze fanów, zdejmuje taśmę i przystępuje do 'Kichigai' - swojej tradycyjnej przemowy! Często zabiera ze sobą Roberta - pluszową maskotkę - żabę z charakterystyczną opaską na oku. Najczęściej zwraca się do fanów zgromadzonych po lewej stronie, gdyż właśnie tam znajduje się sektor jego miłośników (prawa strona należy do fanów Miyi). Bardzo często prosi publicznośc, by powtarzali za nim różne śmieszne zdania, albo wołali "YUKKE is the best!". Sprawia mu to olbrzymią przyjemność.

     Miya i YUKKE przyjaźnią się od dzieciństwa, razem uczęszczali do tej samej podstawówki, gimnazjum i szkoły średniej. To właśnie na jego zaproszenie YUKKE dołączył do zespołu, wcześniej grał na basie tylko dla własnej przyjemności. Na szczęście szybko się zaklimatyzował i teraz trudno wyobrazić sobie MUCC bez niego.


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ApatiA69/miya100.jpg

imię: Miya
prawdziwe imię i nazwisko: Yaguchi Masaaki
data urodzenia: 26.07.1979
miejsce urodzenia: Mito City, Prefectura Ibaraki
pozycja w zespole: gitara, autor tekstów
grupa krwi: A

Miya jest gitarzystą i liderem grupy. Od najmłodszych lat miał kontakt z muzyką, gdyż jego rodzice byli nauczycielami muzyki i za ich namową mały Miya uczęszczał na lekcje gry na pianinie. Jednak muzyka nie była na początku jego pasją, znacznie bardziej interesowały go... pociągi. Często przychodził na stację Ueno by je obserwować, marzył też, by w przyszłości zostać maszynistą. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy zmarł jego ojciec. Miya bardzo to przeżywał; owo wydarzenie miało ogromny wpływ na jego późniejszą twórczość. Musiał znaleźć metodę na wyładowanie tłumionych w sobie emocji i w gimnazjum zaczął zadawać się ze szkolnymi 'bad boys'ami'. Wtedy też był członkiem grupy 'Kadena', dla której napisał kilka piosenek, które później przejął MUCC: 'Tsubasa wo kudasai', 'Kyousoukyoku' i 'Kagami'.

     MUCC jest w pełni dziełem Miyi. To właśnie on, będąc w szkole średniej wpadł na pomysł założenia zespołu. Znaczna większość tekstów i muzyki jest dziełem tego pozornie cichego i spokojnego (czasami jakby niewyspanego) chłopaka. O tym, że pozory mylą można się przekonać obserwując zachowanie Miyi na scenie... Potrafi on niesamowicie wczuć się w rolę. Nie można w żadnym wypadku powiedzieć, że zwyczajnie "odklepuje" utwór, ma się wręcz wrażenie, iż żyje on muzyką, i podchodzi do niej bardzo emocjonalnie.

     Jego teksty są bardzo specyficzne, i już na pierwszy rzut oka widać, że do wesołych nie należą. Miya twierdzi, że nie sprawia mu przyjemności pisanie wesołych piosenek czy utworów o miłości. Wiele z jego tekstów zawiera odniesienia do trudnych przeżyć z dzieciństwa, śmierci ojca, stąd najczęściej dotyczą one samotności, izolacji.


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ApatiA69/satochi100.jpg

imię: SATOchi
prawdziwe imię i nazwisko: Takayasu Satoshi
data urodzenia: 12.08.1979
miejsce urodzenia: Ishioka City, Ibaraki Prefecture
pozycja w zespole: perkusja
grupa krwi: A

Na pierwszy rzut oka Satochi może wydawać się najbardziej nieśmiały z całej czwórki. Rzadko udziela się w wywiadach, najczęściej chowa się za chłopakami i stroi do kamery śmieszne miny. Uśmiech prawie nigdy nie schodzi z jego twarzy, zawsze jest wesoły i pogodny, prawdziwy dobry duszek grupy! Satochi ma świetne poczucie humoru i choć przeważnie nie bierze udziału w wygłupach Yukke i Tatsurou, czasem da się namówić na jakiś dowcip. Mimo, iż przed kamerami czuje się nieco onieśmielony, bardzo lubi popisywać się w gronie przyjaciół, co można zauważyć na wielu reportażach z sesji zdjęciowych czy przygotowań do koncertów.

     Jest najlepiej wysportowany z całej czwórki. Od lat szkolnych pasjonuje się sportem, jest świetny w surfingu, koszykówce, pływaniu, tenisie stołowym, a także w ...łowieniu ryb! Nie mogłam wyjść z podziwu, widząc jak z anielską cierpliwością objaśnia Tatsurou tajniki wędkowania, pomaga mu założyć przynętę i naciągnąć zerwaną linkę. Satochi wielokrotnie podkreślał, że jego największym skarbem są przyjaciele, w ich gronie czuje się naprawdę szczęśliwy.

     Początkowo wcale nie był zainteresowany grą na perkusji, bardziej pasjonowała go gitara, sport oraz gotowanie. Jednak sytuacja zmieniła się w szkole średniej. Przyjaciel pokazał mu videoclip "Luna Sea" i Satochi był nim tak oczarowany, że tego samego dnia postanowił zostać muzykiem! Kilka lat wcześniej grał na perkusji na szkolnym festiwalu i był w tym podobno bardzo dobry, postanowił więc szkolić się w tej dziedzinie. Będąc w trzeciej klasie szkoły średniej dowiedział się, że kilku chłopaków poszukuje perkusisty do nowego zespołu o nazwie MUCC. Nie namyślając się długo postanowił wstąpić do grupy jako supportujący perkusista. Od początku traktował granie jako świetną zabawę i z czasem poprosił, aby chłopcy przyjęli go to grupy na stałe.
     Satochi jest świetny w tym, co robi. Bez jego gry na perkusji, żartów i dużej dawki optymizmu MUCC z pewnością nie byłby tym samym zespołem.

(informacje zaczerpnięte z: http://monokuro.republika.pl/


Ten post został przeniesiony z tematu "Maestro muzyka!"

Offline

 

#3 2007-07-27 01:08:53

Nirvana_Depresja
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 282
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Re: Shining Stars

No i pmyliłaś się siostro img/smilies/tongue . Przecytałam wszystko! Linijka w linijkę, zdanie po zdaniu! I uważam, że Yukke zagraża mojemu małżeństwu! xD Chociaż ostatecznie... Przynajmniej Tatsu będzie miał się na kim wyżyć jak, go wkurzę xD.
  Nie spodziewałam się tego, że to właśnie Miya pisze wszystkie teksty MUCC'a. Myślałam, że to Tatsu ^^'. Dobrze, że dowiedziałam się o tym teraz, bo inaczej mogłabym sobie później siary narobić ^^'
  Co zaś do osoby Hide... Mnie też ścisnęło w gardle, kiedy czytałam o jego pogrzebie. To smutne, a zarazem przerażające, że tak wspaniały człowiek musiał umrzeć. Dobijający jest również fakt, że prawdopodobnie zginął z własnej decyzji. Prawdopodobnie... Gdyż nikt się już nigdy nie dowie o tym, czy wcześniej również nosił się z tym zamiarem, czy jedynie alkochol przymroczył mu umysł... img/smilies/sad


http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

Offline

 

#4 2007-07-28 10:00:14

deki
Zastępca
Skąd: warszawskie Tokio
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 494
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Re: Shining Stars

hmmm yukke to cudowne bejbe ktory by mogl zostac moim 3 mezemxD
nio ale nie wazne bo mnie zjecie za toxD
co do hide to mi sie ryczec chce gdy ogladam wszystko zwiazane z jego smiercia><
ja nhie popieram samobojstw i dosc nie pochlebne mam mysli co do ludzi ktorzy sie zabili
ale  co do hide to jak dla mnie inna sprawa><
i nie pobijcie mnie za to ale chiałabym zeby  zył


http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

Offline

 

#5 2007-07-28 10:02:44

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Re: Shining Stars

Deki.. możesz sobie wziąć Yukke^^ bez oobaw^^

A co do hide, to też bym chciała żeby żył TT_TT

Offline

 

#6 2007-09-22 10:57:43

Miaka-chan
Member
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 86
Zawód: studentka filo.francuskiej lol.
Zboczenie: ;>
Rasa: wenusjanka?
Piosenka na dzisiaj: ZAZ - Je veux

Re: Shining Stars

Ja też bym, chciała żeby żyl! T_T pewnie nie wyglądałby tak pieknie jak kiedyś, ale napewno tworzyłby dalej ....;_;


`(...)
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night. (...)

Offline

 

#7 2007-10-11 19:20:34

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Re: Shining Stars

Hmmm.. ja myślę, że nadal by cudownie wyglądał xDDD Japończycy mają to w genach, że jeśli są ładni to tacy będą przez dłuuuugi czas xD

Offline

 

#8 2007-12-09 01:54:26

deki
Zastępca
Skąd: warszawskie Tokio
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 494
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Re: Shining Stars

nioom nadla bylby pieknyxD
nadal by wariowal po scenie:bath:


http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

Offline

 

#9 2008-01-09 01:18:25

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Re: Shining Stars

Ejjj! Opiszcie tutaj jakieś inne gwiazdy sceny japońskiej^^ Nie muszą być to muzycy^^

Offline

 

#10 2008-07-15 23:51:09

deki
Zastępca
Skąd: warszawskie Tokio
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 494
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Re: Shining Stars

mogeeeeeee???XD
ok^^
a musza byc japonscy??
moga być koreańczycy??
cholera nie mogąxD
                                                               1     Miura Haruma:inlove::inlove:
http://images28.fotosik.pl/249/435fb7b770d77b54m.jpg
1.imie i nazwisko-HarumaMiura
2.data urodzin-5 kwiecień 190:speachless2:(toz to jeszcze dzieckoxD)
3.miejsce urodzenia-prefektura Ibaraki,Japonia
4.grupa krwi-AB
5.waga-72kg
6.wzrost-178cm^^
7 Filmy w których zagrał
                     -Naoko
                     -Negative happy chainsaw edge
                      -koizora
                      -Akihabara
                     -Catch A Wave
                     -Mori no Gakko
                     -Sennen no Koi
                     -Nile
                     -Jubaku Spellbound
8.Dramki w których zagrał
                     -Gokusen 3
                     -Binbo Danshi
                     -14 Sai no Haha as Kirino Satoshi
                     -Children
                     -Komyo ga Tsuji (
                    - Unfair
                    -Ima Ai ni Yukimasu
                    - Fight as Okabe Kiyoshi
    ok niechce mi sie dalej dramek pisac jegoxD
9.Co lubi^^
serfing,pilke nożną, i coś lol zapomniałam nazweXD, jazde na desce po śnieguxD,gre na gitarze
10.Co nie co o nim^^
Miura jest boskim sexownym cholernie sexownym gościemxD
Jest piosenkarzem i aktorem,, chłopak naley do agencji amuse, która zajmuje sie takimi artystami jak:one ok rock, flow^^
Jest członkiem zespołu brash brats
Oprócz tego misiak zadebiutował wiele lat temu, ale zdobył popularność dopiero w 2007 roku po filmie koizora, nie ma się co dziwić bo zagrał
tam fenomenalnie i nie sądze żeby koijiemu udało mu się go pobić^^">, no ale koizora otworzyła mu drzwi do sławy, teraz co miesiąc w każdej gazecie japońskiej dla młodzieży, i słyszałam że nie długo pojawi się jego sesja w An An!!!!!!!!!!!!, a to oznacza nagie fotki:inlove::inlove::redface1::redface1:, hehehhexD wiecej informacji niestety nie mam^^"
gomen:depresja:
                                                                        2 Matsuda Shota


http://images24.fotosik.pl/250/0af95ef77433f27dm.jpg

1.imie i nazwisko-Matsuda Shota
2.data urodzin-10 wrzesień 1985rokhehehhe idealny dla mnie:spox:>
3,miejsce urodzenia-Tokyo, Japonia
4.Grupa krwi-A
5.waga-61 kg
6.wzrost-181cm
7.Filmy w których zagrał
                                   -Hana Yori Dango-FINAL-
                                   - Waruboro
                                   -Nagai Sanpo
                                    -Youki na Gang ga Chikyuu wo Mawasu
8.Dramy w których zagrał
                                    -Bara no nai Hanaya as Kudo Naoya
                                    -Rokumeikan
                                    -Atsu-hime as Tokugawa Iemochi
                                    -Jotei as Date Naoto <świetna dramka!!!!!!!!!!!*-*, to przez nią dostałam fioła na jego punkcie:rofl:?
                                    - LIAR GAME
                                    -Hana Yori Dango 2                                     -Regatta as Yagi Seiya
                                    -Top Caster as Iga Shunpei
                                    -Aru Ai no Uta as Nanase Takumi
                                    - Hana Yori Dango as Nishikado Sojiro
                                    -Yankee Bokou ni Kaeru
9.Co nie co o nim^.^
~~Matsda Shota~~
mój ukochany, moje wcielenie sexu, rock&rollu i dragówxD
Jest cholernie cudownym i sexownym aktorem, no i utalentowanym^^
W każdej roli jets inny, mie kreowć świetnie postacie co można zobaczyć w liar game*----*
No i pochodzi z niezlej rodzinkixD
Jego rodzice byly bardzo znanymi aktorami, Matsuda Miyuki i Yusaka, niestety Yusaka już zmarł.
No i ma baaardzo sexownego braciszka Matsude Ryuheia:ahh:
Pewnie go kojarzycie bo grał Rena w NanieXD, tylko ze normalnie lepiej wygląda niż w tym filmieXD
nooo i co tu moge powiedizec jeszczeXD, aaaaaaaaa Matsuda jest sexyyy*----*
noxD
                                                                  3 Koike Teppei
http://images27.fotosik.pl/248/6c94d1ab017918acm.jpg
1.imie i nazwisko-Koike Teppei:lovee::inlove::redface1::nosebleed:
2.data urodzin-5 styczeń1986 rok(w sam raz dla mnie O(*o*)O
3.miejsce urodzenia-Osaka,Japonia
4.grupa krwi-B
5.waga-54
6.wzrost-167 cm
7 Filmy w których zagrał
                                         - Homeless Chuugakusei
                                         -Kids
                                         - My Favorite Girl
                                         - Lovely Complex
                                         - Taga Tameni
8.Dramki w których zagrał
                                          - Shibatora
                                          -Mada Minu Chichi e, Haha e
                                          - Iryu 2
                                          - Iryu
                                          - Oniyome Nikki
                                          -Dragon Zakura
                                          - Gokusen 2
                                           -Water Boys 2
                                            -Division 1 Houkago
                                          -Yankee Bokou ni Kaeru
                                          -Okaasan to Issho
                                           -Anata no Jinsei Ohakobishimasu
                                           - Tentai Kansoku
9.Płytki i single wydane z Wentzem^^
                                         - Boku no Kimochi
                                         - 5 cm
                                          -Hava Rava
                                         - Ready Go!
                                          -Bokura no Love Story
                                          -Yume no Tochu
                                          -Toki wo Koete~Fantastic World~
                                          -Sotsugyō Time ~Bokura no Hajimar
10 Co nie co o nimxD
Koike mój ukochany, mój mąż nr 1
mój nadroższy i najsexowniejszy boy\\^..^/
ok o to kilka wiadomośći o misiaku^^
- w liceum grał w kosza
-nie lubi swoich nógxD, poniewż uważa że są krzyweO.o
-misiak ma wade wzroku
-buhahaha jest dumny z swojej muskulatury, na którą pracował od 1 klasy liceum:idea1:, lol tez jestem dumna^^>
-w 2005 roku w jakimś programie misiak zaliczyl wtopexD, poniewaz gdy spiewał bokure wypadł mu mikrofon z rękixD
-lol misiak moj jets strasznym spiochem i raz kopnol wentza gdy ten strasznie chałasowałxD
-chce sie chajtnąć przed 30
-uwielbia jeść, i je naprawde dużo
-kocha rać na gitarze,i maich więcej niż 5
-raz na 2 miesiące zmienia cos w włoskachxD>
-nieżle tańczy i gotuje^.^
-w pokoju zawsze ma bajzel
-loool uwielbia robic zdjecia gwiazdom i księzycowy, pokazuje je wtedy wentzowi, ktory jednak zawsze je krytykuje:sick1:
-misiak sprawnie posługuje się obiema rekoma^^
-hehhehe nie lubi piżami więc śpi only w majteczkach:harfa::harfa:
-buahhah moj misiak nie moze nadużywac alkoholu bo szybko po tym zasypia, i często zaczyna ckliwe gatkixD
-koike jest chwilami strasznie leniwy i powolny^^::::
ehh koike jest idealny pod kazdym względem, chociaż bardzo zadko sie pokazuje, buu to naprawde dobijajace>o<
no ale teraz misiak miał trase koncertowa i czekam az ktos j wrzuci*--------------*


http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

Offline

 

#11 2008-08-12 13:20:15

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Re: Shining Stars

lol
To się naprodukowałaś xDDDD Świetnie xD Będę bardziej mądrzejsza niż do tej pory xDDD

Offline

 

#12 2008-08-12 16:29:39

deki
Zastępca
Skąd: warszawskie Tokio
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 494
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Re: Shining Stars

lol no produkowalam sie niezle:P
ale spokoxDDDDD
przezylam to jakos^.^
chybaxD


http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo