! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-25 22:53:42

deki
Zastępca
Zawód: gwałcicielka
Zboczenie: chłopcy JE *o*
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: GOTHIKA-Elflock^.^

Azja w polskim tv!!!!

Hey wszystkim!:blush:
Cóż chciałam się zapytać co sądzicie o coraz większym rozpowszechnianiu w polskich mediach tematu japońskiej muzyki,subkultur?
Jak słucham gadania różnych znajomych,to sporo ludzi jest nie zadowolonych, a raczej duża większość.Jak dla mnie to jest coś fajnego,
no oprócz artykułów w gazetkach typu bravo, bo po prostu za dużo nie wynoszę z tych artykułów.Ale za to po prostu podoba mi się to
że mówią o nich w wiadomościach! ostatnio mój kolega przyszedł i opowiedział że w tv leciało coś na temat Azjatów, jacy Azjaci
są "kawaii" hahha  i podobno tymi kawaii chłopcami są opaleni Japończycy, z dłuższymi włosami.To było fajne jak mi opowiadał i
chciałabym to obejrzeć, ale nie znalazł na yt:cryingdeeply: Też w wiadomościach chyba na tv mówiono o jednym koreańskim girlsbandzie!
I to widziałam, i fajnie poskładali materiał, puszczali ich muzykę, kawałek teledysku,wywiadu.Chciałabym coś takiego o despach! Ahahaha!
właśnie! Podobno w jednym wiadomościach był Karyu z despów! i chodziło podobno o te buty które chciano mu ukraść:brown12::brown12:
Okey więc co wy sądzicie? a może oglądaliście coś w tv fajnego o Japonii?:p

http://img525.imageshack.us/img525/6913/rukixd.gif

#2 2010-11-25 23:24:42

ApatiA
Władca
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Re: Azja w polskim tv!!!!

No więc... Jeśli chodzi o samo zainteresowanie Japonią i tym co japońskie w gazetach, to spotykałam się z tym tylko właśnie w tych szmatławcach typu "bravo".
W telewizji chyba jeszcze na nic takiego nie trafiłam... Może kiedyś na niemieckim MTV puścili MUCC, ale nic poza tym.
Co do rozszerzania się zainteresowania japońską muzyką i tym podobnym, z jednej strony cieszę się, bo przecież mamy dzięki temu więcej koncertów... Kto by przecież przyjeżdżał dla zaledwie dwudziestoosobowej grupy desperatów? Przecież to "trochę kosztuje".
Z drugiej strony jestem jednak na "nie", bo moje zainteresowania przestają być oryginalne. Zawsze znajdzie się też jakaś "sweet sixteen", która ma pieniądze, jeździ na wszystkie koncerty, kupuje gadżety, chwali się i uważa, że wie wszystko! W dodatku słucha 100+ zespołów i uważa się za nie wiadomo jak mądrą.
Można moje nastawienie nazwać zazdrością, ale podejrzewam, że większość moich znajomych tak odczuwa.
Jeśli jednak sama mam przeżyć więcej dobrych rzeczy, muszę zaakceptować efekty uboczne :brown03:

#3 2010-11-26 10:14:39

deki
Zastępca

No....coś w tym jest, i to jest zazdrość, ale to nic złego, mnie też to nieźle złości i wiem że u mnie to czysta zazdrość,
zwłaszcza  że mam te swoje zespoły które uwielbiam, i nagle słyszę że laska która zna ich dwa miesiące, jedzie na koncert
do Niemiec i gdzieś tam jeszcze... i właśnie jest słit sixteen, ale skarbie! teraz w sumie już nie ma słitaśnych sixteenek a słitaśne 14:p lolxD
I właśnie tym  wielkim plusem jest więcej koncertów!!! Aw.. szkoda tylko że na 2 się nie wybiore<.<' i ja mogę przeżyć to że inni zaczną
się interesować tym, może to nie będzie takie oryginalne, ale mnie to tak na prawdę nie obchodzi.To jest moje zainteresowanie i zwisa mi cała
reszta>.<'''

#4 2010-11-30 10:54:56

ApatiA
Władca

Hmm.. niby racja...
Ale wiesz co mnie przeraża?
Właśnie te dziewczynki, które nie grzeszą intelektem, a i z wyglądu to kosmitki. No bo powiedz mi, co to za moda, żeby łazić z ogonem muminka na nosie? W dodatku pełno kolczyków, nie dość, że w twarzy to także innych częściach ciała... Czy to jest cool? Czy tak teraz wyglądają fani j-rocka?

#5 2011-12-25 14:49:53

Nirvana_Depresja
Władca
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Dla mnie samej fani J*rocka zaczynają wyglądać jak kosmici. Teraz jak już ktoś głośno się z tym ogłasza to nie myślę "jak fajnie że ma takie oryginalne hobby" tylko "Ale psychol. Pewnie rodzice go nie kochali." I to jest właśnie przykre.

http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

#6 2011-12-25 14:56:13

deki
Zastępca

Właśnie, ja gadałam z jednym chłopakiem który słucha jrocka...i powiedział, słucham bo lubie być orginalny,a słuchanie jrocka jest orginalen, zabiło mnie to całkowicie, lol i w sume już kij z tym wyglądają! bardziej jak sie zachowują!!XD ich wielkie przyjaźnie seme i uke, i inne takie, trwa góa 3 miesiącę,  ujadanie na inne fanki, które są takimi fangirlami że po prostu one nie mogą na to patrzeć*chwili później same oczywiście jęczą na widok jakiegoś zdjęcia jrockera* <- znam taką jedną która przed douto darła się że pieprzy fangirle! i w ogóle, a sama gdy zobaczyła fote jednego jrockera  zaczeła jak debilka piszczeć i kwiczećXD api chyba przy tym byłaś ne?XD

#7 2011-12-25 15:11:37

Nirvana_Depresja
Władca
Zawód: Zło
Zboczenie: z obranej raz drogi może być niebezpieczne
Rasa: Urzekająco Fajny Obiekt
Piosenka na dzisiaj: "Bloodline"- Slayer

Tak, to jest okrutne. Ale jakie przyjaźnie seme i uke? Możesz rozwinąć temat?

http://img368.imageshack.us/img368/6963/link1fa5.png
http://img360.imageshack.us/img360/6259/pikapikavb3.gif

#8 2011-12-25 17:06:30

ApatiA
Władca

Lol... Tu rozmowa odbiega chyba od tematu, ale:

Deki - Nie... Nie pamiętam niczego takiego i nie było mnie przy tym, ale chyba mi coś opowiadałaś takiego.

Nirv - Przyjaźnie na podstawie układów seme-uke, to pseudo homoseksualne związki dwóch fanek j-rocka/mangi/anime z naciskiem na podniecanie się fanservice, czy yaoi. "Przyjaźń" taka jak już wspomniałam, jest pseudo związkiem lesbijskim, gdzie jedna ze stron jest niby bardziej męska i w ogóle, a druga ma na celu być sweet, kawaii i różne inne przymioty z tym związane xD

#9 2011-12-25 17:19:03

deki
Zastępca

Właśnie tak, zazwyczaj te wielkie przyjaźnie szybko się kończa, kiedyś z api też bawiłam się w seme i uke, tylke że to było takie całkowicie dla zabawy nazwaniem api,oh ty mój semexD czy oh deki ma żonko,uke i dupa wie kto jeszcze, no a przyjaźnimy się w dalszym ciąguxD u nich to jest bardzo bardzo na pokazxD w tym seme uke zabawach należy przy najmniej 1 w tygodniu robić słit włama na fotoblog swojego uke seme, wyznajac po stokroć ich mega boską miłość która ich łączy, nadużywaniem różnych dziwnych słówxD
i no zboczyłyśmy z tematu, ale sie wiele zmieniło też! nie chce żeby w tv było czegokolwiek o muzyce japońskiej, a ostatnio był jakiś dokumentalny mówiący o visual kei, nie widziałam go ,ale boje sie wiedzieć co tam mogli mówićXD

#10 2011-12-26 20:43:37

ApatiA
Władca

Ja widziałam kawałek programu o Hatsune Miku XDD

Stopka forum