! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-06-04 19:54:44

Methes
Member
Zawód: X-Man :)
Zboczenie: Le Parkour, Panie ^^, Japonia, M&A, Nirvanka i Apatia ^^
Rasa: Fallen Angel ^^
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Saga "Guild Wars"r

http://www.animefest.org/Games/GuildWars/guildwars-logo-512-whitebg.jpg

Gra Guild Wars, obecnie jedna z najlepiej dopracowanych graficznie gier MMORGP, która doczekuje się swoich dodatków i jest w pełni darmowa.
Jedyne koszty na jakie jest narażony gracz, to koszt zakupienia płyty instalacyjnej i zarazem klucza rejestracyjnego (koszt ok 100zł na wersję).
Gra posiada 3 cześci, które łaczą jeden swiat, ale mozna w nie grać bez pozostałych.

W grze mamy do czynienia z dwuklasowoscią postaci, czyli możemy grać Magiem/Zabujcą, lub Łowcą/Mnichiem..

Gra posiada kilka wad:
Cechy postaci można dowolnie przestawiać w miastach, co sprawia, ze każda postać może w kazdej chwili być zmienona ze średniej w bardzo dobrą.. Jedyne co odruznia Siłe postaci, to Ekwipunek, który ona posiada. Jak dla mnie traci to sens tworzenia tzw. Buildów postaci i dazenia do jak najlepszego ich kreowania, do danych potrzeb, bo w kazdej chwili mozemy zmienić umiejętnoścdo tego co bedziemy potrzebowali (Gdzie tu realistyka? Przecież skoro rycerz kilka lat trenował nauke walki mieczem, to od pstryknięcia palcem nie bedzie teraz znakomitym Łucznikiem, co w tej grze jest mozliwe).
Duże wymagania sprzetowe, także niezbyt zachwycaja części potencjalnych odbiorców..

Gra ma zatem swoje + oraz - i tylko zapoznanie sięz gra osobiście ostatniecznie rozstrzygnie czy gra będzie się podobac czy nie.

http://www.jasonjart.com/Commercialart/GuildWars3/images/Male_Assassin_Highland01.jpg

So tell me.. tell me the reason why?
How can you do this to me..
You break my heart..
and you make me cry.

#2 2007-07-29 00:12:22

mara
Gość

Re: Saga "Guild Wars"r

Grałam nie raz w tą grę (w sumie nie po to ją kupiłam, aby leżała w szufladzie) i muszę powiedzieć, że jest świetna, szczególnie z dodatkami. Jedno mnie tylko denerwuje, że innych graczy można widzieć tylko w miastach, a nie na całej mapie. Jeszcze mam kiczowy internet i często nie daje rady mi załadować postać, a się dziwiłam bo w WoW'ie ładowało mi się bez przeszkód. No, ale ogółem grę bym oceniła w skali 0/10 na 8,5/10. Takie moje zdanie img/smilies/smile

#3 2007-07-29 13:44:55

Methes
Member
Zawód: X-Man :)
Zboczenie: Le Parkour, Panie ^^, Japonia, M&A, Nirvanka i Apatia ^^
Rasa: Fallen Angel ^^
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Jezeli w mieście party z kimś wexmiesz to na quest mode on z tobą będzie po mapie biegał, natomiast jeżeli grasz na pvp mode to widzisz innychgraczy na arenach... ^^

So tell me.. tell me the reason why?
How can you do this to me..
You break my heart..
and you make me cry.

#4 2007-07-29 14:14:53

mara
Gość

No to to ja wiem, ale nie lubię grać pvp dlatego nie mam widoczności na innych graczy (no wiesz po za miastami itp.) i mnie to baardzo wkurza ^^' img/smilies/tongue A ogółem to uwielbiam takie mmorgp:D

Stopka forum