! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-06-03 00:39:53

ApatiA
Władca
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 599
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

Organizacje

Edoshi - urząd ochrony państwa. Organizacja ta posiada rozbudowane laboratoria. Naukowcy przeprowadzają tam doświadczenia mające na celu zapewnienie ochrony państwa w przyszłych latach. Właśnie w Edoshi prowadzone są badania nad nowymi broniami, oraz próby stworzenia idealnego wojska. To stąd wyszły na świat nowe gatunki. Edoshi jest organizacją rządową, która obecnie sprawuje władzę w Japonii, więc wszystkie nieudane eksperymenty i brudne sprawy są dokładnie tuszowane. Dowody sa niszczone a świadkowie usuwani.

Do-bon - organizacja skupująca gatunki wyjęte spod prawa, w celu uzyskania informacji o ich adaptacji do środowiska i stworzenie broni przeciwko tymże gatunkom. Do-bon jest organizacją tajną, nie związaną z rządem, przez co także nielegalną. W tej organizacji przestrzegane są pewne zasady, mające służyć ochronie praujących w niej ludzi, dlatego też, aby móc z nią współpracować, należy wylegitymować się kilkoma dokumentami i poczekać na odpowiedź. Do-bon jest jak na razie najlepiej płatną organizacją w Tokyo. Aby się do niej dostać, należy znaleźć łącznika.

Koroseshi - organizacja skupująca gatunki wyjęte spod prawa, w celu uzyskania informacji o ich adaptacji do środowiska i stworzenie broni przeciwko tymże gatunkom. Koroseshi jest organizacją tajną, nie związaną z rządem, przez co także nielegalną.


Opis rewolucjonistów później

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo