! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-11-29 01:38:24

Methes
Member
Zawód: X-Man :)
Zboczenie: Le Parkour, Panie ^^, Japonia, M&A, Nirvanka i Apatia ^^
Rasa: Fallen Angel ^^
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Black Blood Brothers

Tytuł, który chce zaprezentować, może okazać się już znany, a może przemknął cicho między wami, niezauważenie..

Black Blood Brothers, bo tak nosi nazwa tej serii, jest opowieścią o losach dwóch braci Czarnej Krwi, czyli dawniej zwanych Wampirów..
Ludzie znający całą prawdę o ich świecie przestali używać zwrotu "człowiek" i "wampir", ale używają własnie nazw istot "Czarno krwistych" i "Czewono krwistych".

Nie mam najmniejszego zamiaru przedstawiać wam całego świata, oraz opisywać czegokolwiek..
:explain:
Wybaczcie mi to, ale dla mnie własnie wątek poznawania świata w tej serii sprawił mi ogromną radość i wprowadził pewnego rodzaju odświerzenie.
:idea1:
Powiem wam tylko, że nie spotkamy tutaj Złych Wampirów walczacych z ludzkoscią i kogoś pokroju czarnoskórego półwampira, mordujących pobratymców, bo mu zabili mame, albo ratujacego świat.. Tutaj znajdziemy o wiele wiecej.
:bigeyes:
Przechodząc dalej.. Kreska jest przejrzysta i ogląda mi sięto naprawdę płynnie..
Muzyka jest dobrze dobrana.. Opening wywołał na mnie optymistyczne wrażenie, chodz, co żadko mi się zdarza, pokochałem Ending do tego tytułu.. Jest wykonany świetnie pod wzgledem tekstu i muzyki, jak i graficznej strony.
:inlove:

W mojej opini zatem, jezeli ktokolwiek jest znudzony ciągłymi podnoszeniami swoich nadprzyrodzonych mocy.. uzywania super morderczych ataków, etc. I przede wszystkim jeżeli ktoś chce znaleść coś z letką nutką mroku, przeplataną z miłością i humorem, to uwazam, że ten tytuł jest dla niego..
:idea1:
Ja po obejrzeniu tylko pierwszego odcinka już wiedziałem, że będę ogladał całą serię i nie żałuje swojej decyzji.
:bigeyes:
Dla chetnych powiem, ze na "kreskówki.pl" jest ten tytuł tłumaczony z pl sub'em i powiem, że jak narazie w miarę sprawnie idzie ich dodawanie.
:hmmm:

Ostatnio edytowany przez Methes (2007-11-29 01:40:31)

So tell me.. tell me the reason why?
How can you do this to me..
You break my heart..
and you make me cry.

Stopka forum