! ! ! Baka-yaro ! ! !

Slogan twojego forum.

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-08-24 12:08:36

Pi-chan
Member
Zawód: Polowacz na YAMAPIEGO
Zboczenie: YAMAPI, TESHI
Rasa: Zgadnij zgadnij XD
Piosenka na dzisiaj: Tylko na dzisiaj??
Serwis

Skąd to się wzięło?

"To" czyli nicki. Nie wiem gdzie sie podziały tematy o avatarkach i sygnaturkach (a właśnie chciałam zrobić sobie avatarka nowego i sygnaturkę niestety nie gify no aleXD), ale postanowiłam załozyć tu taki oto temat, w którym każdy ładnie się wytłumaczy skąd wziął się jego nick img/smilies/smile (Coś podobnego jest na HK)
I tym razem ja nie zacznę img/smilies/smile Poczekam na kogoś innego odważnego img/smilies/smile

http://img88.imageshack.us/img88/998/howie0318be9.jpg http://img107.imageshack.us/img107/2687/420pxkurosagibannerfl5.jpg

#2 2007-08-24 12:25:47

Mina-chan
Fresh meat

Re: Skąd to się wzięło?

Mój nick strasznie się zmieniał.

Zaczeło sie od mang: Czarodziejka z Księżyca, każdy chyba to zna ^^

Tak więc pewnego pięknego dnia zakupiłam gazetę Kawai : Sailor Moon 100% gdzie opisana była każda z czarodziejek, jaka jest itd. (każdy zna te pierdoły). Tak więc przeglądałam z koleżanką te biografie i okazało się że jedna z czarodziejek ma taki sam znak zodiaku jak ja(wow nie xD) tak więc była to Minako Aino, stwierdzono że będą tak do mnie mówić więc była najpierw: Minako, Minasia, Mina-P, Minia, Minuś, Mina-chan xD

Każda z opcji jest nadal dostepna więc możecie mówić jak chcecie xD

#3 2007-08-24 17:00:37

Methes
Member
Zawód: X-Man :)
Zboczenie: Le Parkour, Panie ^^, Japonia, M&A, Nirvanka i Apatia ^^
Rasa: Fallen Angel ^^
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Droga digimorfacji mojego nicku, jest szeroko zakorzeniona w ewolucji pokemonów MeRo-podobnych ;P
Czytał ktoś "Achaję", Ziemiańskiego?
Tam jest Mag imieniem Meredith, który zreszta został pierwszym (i jedynym)poł-demonem.. ale zanim sie o tym dowiedizałem, jego imie przylgło do mnie na jakiś czas... czemu?

->Otórz kiedyśdużo grywałem w MMORPG.. i zawsze brakowało mi uniwesalnego nicku.. to pozyczyłem tą ksiązke od kolegi, nie wiedzac co to.. otworzyłem na losowej stronie.. i zacząłem czytać.. do czasu znalesienie pierwszego imienia męskiego (Padło na Merditha, chodz do dzis ząłuje, że nie padło na Zaana, albo Biafrę img/smilies/hmm)..

->No niestety po czasie Meredith był tez zajęty.. wiec musiałem się przemianować.. Wziąłem więc kolejną ksiżkę w łapki.. tym razem "Diuna" Franka Herberta.. odrazu przewertowałem się do ostatnich stron, gdzie były opsisy, skrótów etc.. i dorwałem przedrostek Ar- któy oznaczał "szlachetny".. I tak powstał (chocapik img/smilies/tongue).. Ar-Meredith..

-> oczywiście to było wszystkim w  grach za długie.. więc skracali mnie do ArM.. albo Mer.. "ArM", za bardzo kojarzyło mi sie z ramieniem... img/smilies/tongue i Wolałęm by mówili Mer..

-> Po czasie stwierdziłem, ze Mer.. wygląda dziwacznie.. jakoś obcięte i takie bee.. to zmieniłem małe "r" na duże "R".. i otrzymałem MeR'a..
Jak zacząłem uprawiac Parkour, tak sie własnie przedstawiałem.. i przylgło to do mnie...

Obecnie mówią mi MeR... MeR-kun... MeRzasty... MeRuda ^^.. lub niektóre znajome z czasów MMO, mówią do mnie MeRuś ^^...
Pewna osoba mówi do mnie Mroczny Aniołek ^^' co chyba sie z mojego charakteru wzięło ^^ ale z tym to sie do niej zgłaszać ^^
Natomiast jeszcze jedna osoba, mówi mi Elfik.. to znowu wywodzi sie, z pewnej wpadki w Sesji RPG.. kiedy to grałem Elfem łowcą.. Niby nic specjalnego.. ale wypadło mi tyle punktów charyzmy, ze przez całą sesje, byłem wysmiewany za brzydotę, oraz szyderco do mojego wygladu podchodzili.. Inne elfy sie mnei wstydziły ^^'.. no i Przyjeło się że jestem Najbrzydszym Elfem na świecie ^^

Teraz, po przeczytaniu Achaji, bardzo bym chciał zeby na mnie Zaan, mówiono.. albo Biafra.. bo Pasuje do tych postaci...
Zaan, to tak straszny kombinator, ze szok.. ale zawsze mu sie udawało wychodzić na plus i na swoim postawić przez to kombinowanie..
Biafra, to straszny sqrwysyn, cham i świnia.. Najbrudniejsze rzeczy robił, ale i tak przyciągał kazdego do siebie i intrygował ludzi, ze chcieli go znać..
Tyle, ze MeR jakośprzylgnął do mnie w takim stopniu, ze raczej nie uda mi się innych przekonać by do mnie inaczej mówili img/smilies/smile

So tell me.. tell me the reason why?
How can you do this to me..
You break my heart..
and you make me cry.

#4 2007-08-24 18:13:33

Anioru
Member
Zawód:
Zboczenie: J-chłopcy
Rasa:
Piosenka na dzisiaj:

ja jestem elfem o.o zawsze ja rpeguje z moim przyjacielem to jestem elfką a on drowem (mrocznym elfem) ale nie stad mój nick który kocham zresztą bo jest ze mną od jakiś 2 lat^^ a wziął się stąd ze kiedyś znalazłam cos takiego ze jak wpisałeś jakieś słowo to wychodził nick^^ a ze mój były mówił do mnie Aniołek^^' to wpisałam i wyszło Anioru^^

mój drugi pseudonim to Ayka nadany mi przez pewnego ludzika ze spichrzowej ekipy^^ ale on funkcjonuje tylko w owej ekipie^^ , choć ostatnio zaczęli mówić do mnie Tatiana^^' a to dlatego ze jak byliśmy nad morzem pod namiotami ja wróciłam niepostrzeżenie do namiotu - po jakże długim prysznicu - i sysiu się pyta "a ta gdzie" a ja mówię będąc schowana w namiocie "ta ma imię!" zaskoczony sysiu zaczął się jąkać : "ta- ta- ta - Tatiana!" i zostało img/smilies/tongue

http://i28.photobucket.com/albums/c217/anioru/Koki50.jpg

#5 2007-08-24 19:23:34

Pi-chan
Member
Serwis

MeR ale historia img/smilies/smile na mnie różnie mówili img/smilies/smile w liceum kumpela na mnie mówiła Milen-san potem MIlen-chan a potem nawet przez jakiś czas mówiła na mnie Akira (po obejrzeniu dramy miałam odpały jak jej bohater, kórego grał Yamapi z resztą), a potem ludzie stwierdzili, ze mam fioła na punkcie Yampaiego i najpierw wołali mnie Yamapi, co złośliwsi próbowali Yoshida (taka dziewczynka z dramy co się zakochała w postaci granej przez Yamapiego, a on był wredny i mówił na nią Yoshida a nazywała się Yoshikawa-wredny typ img/smilies/smile ) No a potem rzypełzło Pi-chan, bo YamaPi no i sobie jest. Mój brat kiedys na mnie mówił Blondi lub Blondyna, ale bardzo tego nie lubiłam, albo Młoda, ale odkąd załapał, że kuzyn jest młodszy on został Młodym XD a ja tkwię sobie jako Pi-chan img/smilies/smile i dobrze mi z tym XD

http://img88.imageshack.us/img88/998/howie0318be9.jpg http://img107.imageshack.us/img107/2687/420pxkurosagibannerfl5.jpg

#6 2007-08-25 21:46:45

Anioru
Member
Zawód:
Rasa:
Piosenka na dzisiaj:

pewnie że ci dobrze bo to od Yamapa się wzięło img/smilies/tongue
a ja zapomniałam dodać ze jeszcze zostałam ochrzczona jaijo(tzn. dżijajdżo bo nie wiem czy dobrze napisałam^^;; pewnie nie^^;img/smilies/wink przez brata Pi^^

#7 2007-08-25 22:35:48

ApatiA
Władca
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

A mój nick się wziął od tego, że jestem czasami apatyczna. Poza tym, to trudno wzbudzić we mnie jakieś uczucie... ermm.. No nie wiem co mam napisać o tym jeszcze. Nirv wymyśliła kiedys fajną bajeczkę o powstaniu mojego nicka, ale ja jej nie pamiętam xD.
Prawde mówiąc to kiedys wieczorkiem jechałam do Gdyni z mamą i Nirv. I tak stałyśmy na dworcu pkp, ja się oglądam i patrzę, a tu metal, a na swoim plecaku ma naszywkę zespołu "Apatia". Spodobało mi się to i żeby być bardziej "cool" przyswoiłam sobie tę oto nazwę, z tą różnicą, że u mnie słowo apatia, piszę się pierwszą i ostatnia literką dużej czcionki xD ApatiA. A poza tym to do mnie pasuje. Mam ten nick już od bodajże 6 lat xD No i tak zostało. Nawet jak chodziłam do liceum to jakoś nie reagowałam na to jak wołał ktoś na mnie po imieniu, kiedy natomiast usłyszałam "ApatiA" to od razu się odwracałam... (no chyba, że na prawdę było w szkole głośno i nic nie słyszałam xDDD)

#8 2007-08-26 13:21:44

Methes
Member
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

Anirou to sie pisze "GiayGo"

You break my heart..
and you make me cry.

#9 2007-08-26 13:36:42

Pi-chan
Member
Serwis

Łał MeR odkryłeś tajemnicę *kłania się* Nikt,nawet mój brat nie wiedział jak to napisać, chociaż sam to wymyslił. *wielbi MeRa img/smilies/smile

#10 2007-08-28 16:15:07

Avalia Forget Me-Not
Gość

Mój nick? A to proste, z nazwy mojej postaci na pewnym forum ^^ przedtem było Juziji ale stwierdzono, że Avalia lepiej brzmi

Gdyby to kogoś obchodziło, to to jest ta postać

Imię i nazwisko: Avalia Neopolia Amelia Forget Me-Not
Rasa: 1/2 anioł po matce,  1/2 demon po ojcu
Wzrost: 160cm
Wiek: Avalia nie liczy lat, jako istocie wiecznej nie stanowi jej ile czasu minęło
Historia: Avalia wychowała się na niewielkiej planecie gdzie dominowała magia. Podczas niewielkiej wojny domowej straciła ojca, który został rozszarpany na kawałki przez wielki wybuch. Parę lat później straciła matkę która została zabita przez dzikie zwierzęta w lesie. Avalia pochowała resztki matki w ogrodzie, zaraz koło równie nikłych zwłok ojca. Dziewczyna jako dziecko wolała posiedzieć nad książkami niż bawić się z innymi, tak wiec nie należała do najradośniejszych osób, mimo to miała kilku przyjaciół którzy jak się okazało skłonni byli poświęcić dla niej życie. Przeżyła bardzo śmierć swoich rodziców dlatego postanowiła wyruszyć aby pomagać innym. Zanim jednak to nastąpiło, postanowiła wypełnić część swojego przeznaczenia, zdobywając magiczny artefakt, będący bronią, stworzoną przez połączenie różnych istot. Będąc w drodze cały czas się uczy.
Osobowość: Ciężko określić, zazwyczaj poważna, ale potrafi zaskoczyć jakimś wybuchem, ciężko określić po czyjej jest stronie, bo nigdy nie wiadomo która jej część dominuje (anioła czy demona). Nie mniej, czasem zdarza jej się być wesołą
Nie lubi: lenistwa, smoków, ogrów, krasnali i głośnych zabaw, alkoholu ani innych dziwnych używek, głupkowatych kawałów i głupkowatych istot.
Broń/osprzęt: Kula Er - Ona stanowi podstawę całej magicznej broni, Avalii. Kula składa się z wielu żywych istot oraz dusz. Kula zmienia się w broń najbardziej pasującą do sytuacji i jest magicznie połączona z właścicielką. W ręku każdej innej osoby staje się bezwartościowa szklaną kulą. Er jest żywa i potrafi zapamiętać i użyć każdy czar jaki widziała jednak może go użyć na prośbę Avalii. Sama w sobie kula jest niezależna, i nikt poza właścicielką nie może jej zniszczyć
Płaszcz - Jej długi jak, że niezwykły płaszcz to magiczna otchłań bez dna, może z niego wyciągnąć wiele nie wielkich przedmiotów, jak prowiant, miski, noże, czyste zwoje, itd.
Umiejętności: 
Kilka zaklęć białej magii takich jak leczenie, przyśpieszenie, lewitacja, błogosławieństwo, tarcza, święty pocisk. *jeżeli posiada święty element, np.: wodę święconą, może nią napełnić broń, lub zbroje, które są bardziej skuteczne, na nieumarłe istoty typu szkielety etc*. Potrafi również przywracać do życia zmarłe istoty, zawierając pieczęć, która potem ogranicza trochę jej zdolności magiczne na jakiś tydzień.
Przywołanie - potrafi przywołać wilka i susła.
Broń jest z nią związana, i dlatego może ją przyzwać w całości lub po części *w tej drugiej sytuacji, nie może wykorzystać jej pełnej mocy i aby ją przyzwać potrzebuje coś od siebie, najczęściej wyrywa sobie włos z głowy*.
Nie działają na nią, żadne uroki, czary ani nic z tej dziedziny co pochodzi z czarnej i białej magi oraz od anioła i demona.

#11 2007-08-28 16:34:59

ApatiA
Władca
Zawód: Treser jednorożców
Zboczenie: VK
Rasa: FOREVER ALONE
Piosenka na dzisiaj: FLOW - hey

lol... wszystko opisałaś xD dobre, a nawet zapowiada się na jakies opowiadanko xD

#12 2007-08-28 17:07:16

Avalia Forget Me-Not
Gość

To jest postać do tzw "Multiswiata" na pewnym forum, kiedyś pisałam opowiadanko o tej postaci, moze je gdzies znajde ^^

#13 2007-08-28 21:07:04

Anioru
Member
Zawód:
Rasa:
Piosenka na dzisiaj:

opowiadanka sa fajne ;]
Mer kuje! jestes wielki!>.< xD lol *ukłon*

#14 2007-08-29 20:55:41

Methes
Member
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

GiayGo to jest jakiaś dawna bajka img/smilies/tongue Czy coś takiego img/smilies/tongue

Kiedyć na pytanie CO? nie odpowiadałem Wiadro tylko własnie GiayGo img/smilies/smile

You break my heart..
and you make me cry.

#15 2007-09-04 12:58:53

Pi-chan
Member
Serwis

No bo Ty MeR to zawsze coś orginalnego wymyślisz XD

#16 2007-09-04 22:26:37

Methes
Member
Piosenka na dzisiaj:
Serwis

NO zazwyczaj img/smilies/tongue ale jedyne orginalne co wymysliłem na dniach to przecpać się nad ogniskiem, tak by śmierć była szybka i martwy wpadam do ognia, gdzie płonie ciało.. bua ha ha ^^ przynajmniej dowodów by nie było img/smilies/smile

You break my heart..
and you make me cry.

#17 2007-09-16 13:08:01

Anioru
Member
Zawód:
Rasa:
Piosenka na dzisiaj:

dzięki za pomysł xD przyda się jak brata będę chciała się pozbyć img/smilies/tongue xD

Stopka forum